Conținut recent de fortzasteauabuc

1. fortzasteauabuc

La taclale

Aha.. bun si ala . O fac :shoot:
  2. fortzasteauabuc

La taclale

Da. Pe forum am 2 conturi. Contul asta e contul vechi(de prin 2009 daca imi amintesc bine) si intru de pe asta fiindca aici am mai multe posturi etc. In joc caracterul asta nu mai exista de mult . Am intrat acum de pe telefon si eram logat pe numele asta, nu am mai sesizat.. Cum am luat pauza ...
  3. fortzasteauabuc

La taclale

George.. Daca esti mai mare ca mine asta nu inseamna ca esti si mai destept. Asta reiese din atitudinea si comportamentul tau de pe aici. Daca ai facut buletinul de un deceniu+ , greseala mea. Comportamentul tau , insa , arata altceva. Da. Ma deranjeaza ca ai zis ca e weekend fiindca eu am...
  4. fortzasteauabuc

Discutii - Modul Aventuri

ps nu stiu nici cum arata :)) Ba mi-a iesit. Primul de pe .ro care a primit 3 cufere , nu 2 ca cei dinaintea mea :whistle: Ce oameni nesuferiti :hmf: Nici macar o poza nu poti sa modifici fara sa te critice ei :ras::ras:
  5. fortzasteauabuc

Niciun paint :razz: Eu nu am mai folosit asa ceva de multaa vreme :whistle:
  6. fortzasteauabuc

am fost prea bun tura asta http://prntscr.com/7qozy8
  7. fortzasteauabuc

Daca parasesti aventura in camera de asteptare , cat timp nu mai poti intra? Intreb fiindca cineva a parasit aventura apoi imediat era iar la inscriere.
  8. fortzasteauabuc

Prietenul tau este online!

Doxie . Incearca pe .net .. aici nu prea ai sanse :nesigur:
  9. fortzasteauabuc

Prietenul tau este online!

Eu sunt PRO! George, e optionala treaba. Daca tu vrei sa vezi cine intra poti lasa acum e. El propune sa existe o optiune sa dezactivam asta ... Nu vad cu ce te-ar deranja :d
  10. fortzasteauabuc

La taclale

Ha , ha :shoot: Eu sufar aici ca nu pot sa vad :))
  11. fortzasteauabuc

Totul despre concursul "Misiunea Indiana"

// M-am lamurit :)) Am citit T&C si am inteles. :indian::indian:
  12. fortzasteauabuc

La taclale

Salut. Ma poate ajuta cineva sa modific o imagine ? Nu e mare lucru , dar nu am pc la dispozitie iar de pe tableta nu pot sa fac calumea.. :sad:
  13. fortzasteauabuc

La taclale

Diseara suntem asteptati la priveghi :tumble: :ras:
  14. fortzasteauabuc

La taclale

De unde ai stiut ? :ph34r: Chiar nu am facebook . E dezactivat de mai bine de un an de zile :))
  15. fortzasteauabuc

La taclale

Raspund , deci exist . :whistle: