Conținut recent de johno

1. johno

La taclale

Unde pot gasi niste builduri pt duel up-to-date?:sombrero:
  2. johno

Spam

Tot mort e forumul? Aloha.
  3. johno

Voteaza Avatarul

8...m-am saturat de fata aia:))
  4. johno

Kartuga

Ce mai e de jocul asta? Se va deschide .ro?
  5. johno

Spam

"Could not connect to the database" nu mai pot accesa TW..e vreun bai? :boone:
  6. johno

Spam

2.04 Doar mie mi se reseteaza motivatia la o munca peste noapte? nu o sa fac veci coltul pe 7 asa..
  7. johno

Gaming

dar..dar erau multi hackeri si nu puteam face fata la atatia profesionisti :nu:
  8. johno

Gaming

Dragon Nest ,A.V.A joaca cineva? Ce jocuri mmorpg mai jucati?:p
  9. johno

Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

fratii mei..puneti 4 lumi disponibile..de ce? fiindca nimeni nu merge in hawaii..motivul il stiti si voi...deschideti si arizona si se vor calma spiritele:roll:
  10. johno

Lumea 1 <---aici se vor strange toate 'vedetele' de pe lumile 'vechi' Hawaii<---daca va plac pepitele Georgia<---what the fack is this shat Si pt cei ce cred ca o data cu migrarea vor fi nevoiti sa-si stearga conturile..asta nu e chiar adevarat..lumea va fi doar inchisa..la fel cum a fost si...
  11. johno

clar...cititi cu atentie ce s-a intrebat mai sus inainte se repetati aceleasi intrebari de n ori.
  12. johno

Deci..doar 3 lumi disponibile? ce fac daca am 8 caractere pe toate lumile vechi (1-arizona)
  13. johno

Cadou?

eu am primit 1000 oup..am 120 cam peste tot
  14. johno

Spam

Aloha! Tot nu vor comunistii astia sa bage migrarea aia? :ras:
  15. johno

The West 2.0

De ce sa se deschida o lume noua daca numarul de jucatori a scazut de 3 ori ( pe .ro) si nu se face nimic? :hmf: