Conținut recent de Refleks

1. Refleks

Construire fortist

armele jj , sunt bune pt clasa ta, feresti bn cu ele la fort, (parerea mea )
  2. Refleks

Construire fortist

ce clasa de caracter esti ?
  3. Refleks

Construire fortist

am set natty dar si munny, vreau sa fiu ceva mixt , sa nu fiu tank , dar hp adecvat si daune adecvate sa ofer!
  4. Refleks

Construire fortist

Cine poate sa ma ajute cu un sfat build fortist (soldat lvl 127) sa nu fiu nici tank tank, dar sa am hp rezonabil dar si daune bune sa ofer, poate cineva sa-mi ofere un sfat?
  5. Refleks

concedierea

pentru luptele la care sa inscris cred ca e logic sa ramana gradele, la restu nu va avea acelas grad ...
  6. Refleks

Steag aliante

pro simplu, usor si imi place ....
  7. Refleks

concedierea

citez cele spuse mai sus si ar fi mai bine si pentru oras , iar cand este concediat gradul avut in oras raman cu el la lupta(capitan,general etc), si la cele inscris ... daca esti unu din cei problematici e normal ca sa fi impotriva !
  8. Refleks

concedierea

este posibil doar daca el pastreaza aceste dreptu chiar daca este dat afara, iar dupa finalizarea luptelor acest grad nu va mai avea ...cred ca tehnic e posibil de facut asa ceva ...
  9. Refleks

concedierea

NUME SUGESTIE:Concediere DESCRIERE SUGESTIE: Din cate cunoastem din updatu precedent putem lupta la fort fara a apartine unui oras o, dece atunci sa nu putem concedia din oras un om care e inscris la fort? el poate participa si din afara orasului!, astfel evitam multe tikete la suport cu...
  10. Refleks

Discutii v.2.08

cat noroc ai la munca?
  11. Refleks

Postul zilei

ITi spun un secret , astea din R.Moldova cred ca vorbirea juma in Rusa juma in Romana, este o noua limba, numita Moldoveneasca, de aici reiese ca stiu si limba aia astai tot ce tine de postul zile, ms de atentie o seara placuta :))
  12. Refleks

Postul zilei

cand o sa cunosti Moldoveneasca, Romana, Rusa, Engleza(partial), Greceasca atunci o sa imi spui ceva ...
  13. Refleks

Postul zilei

pt mn da !
  14. Refleks

Discutii v.2.08

[20:33] Henry: Ai auzit de bătălia ce va urma? Poate vrei să îi ajuți și să te alături bătăliei. aceasta intotdeauna va apare pe chat iuliane ?
  15. Refleks

Marirea pragului de xp la fort

dupa parerea mea duelistii singuri iti aleg calea ca si muncitorii asta e problema lor, dar din experienta mea am vazut muncitori puri, duelisti puri care participau la lupte seara iar ziua munceau pt biserica sau xp ( depinde pe ce este axat) iar daca doresc oblg sa se miste la fort ...