Conținut recent de rich14

1. rich14

The West 2.0

Se pare ca nu le ajunge o tombola pe an.. vor sa mai scoata ceva ceva.. de cand cu migrarea asta.. nu prea a mai bagat lumea pepite banuiesc.. de cand cu ieftinirea la pepite la fel.. mdee, ii criza si pe la inno :) Dupa tombola asta sunt curios la 1-2 luni ce tombola o sa mai bage...
  2. rich14

Spam

Seturileee de craciun se vor mai bagaaa anul acestaaa?
  3. rich14

Spam

Seturile de craciun se vor mai gasii ?
  4. rich14

Spam

Seturile de craciun se vor mai baga si anul acesta?
  5. rich14

Buchete

Intrebare, daca nu am luat buchetele anul trecut (7 buchete) anul acesta pot sa le mai iau ?
  6. rich14

Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

Inca o intrebare, migrarea, se activeaza la ora 00:00 ? sau pe timp de zi?.. sau inca nu se stie ora.?
  7. rich14

O mica intrebare, daca am aproape 2k oup, pot sa depasesc 2000 ?
  8. rich14

Discutii Construire duelist

ii praf r/r =)))))))) acum cu set doc.. il smecheresti putin cu set cart.. depasesti 330 impuscare :)
  9. rich14

Spam

hahahahahaha 2v1 =))
  10. rich14

o intrebare.. cu declaratiile de independenta dupa celelante lumi ce o sa faceti? le mutati pe l1?
  11. rich14

problema este ca pepitarii cu pct si atribute cumparate o sa vina pe l1 sa ne strice noua tot sistemul de duel si alte astea..
  12. rich14

NU-I CHIAR ASAA.. ei au facut rutele.. deci ar fi putut face ceva convenabil. nu sa ne amestece cu pepitarii.. cum am zis macar 2-3 lumi din cele 8 si la cele cu pepite sa lase 2 lumi (georgia si hawai). Cum s-a zis ca se vrea migrare.. era neeaparat nevoie de migrare, dar speram la ceva mai...
  13. rich14

O FOARTE FOARTE MARE PROBLEMA. Cum se pot face niste rute ca acestea?? cred ca INNO a facut rutele acestea doar asa la mistou, cu cat sunt mai putine lumi cu atat munca este mai usoara pentru INNO. Deci practic INNO isi bate joc de tot acest joc. Sa inteleg ca cei dupa Florida care pot...
  14. rich14

Spam

Patrat, am raspuns primul, cate pct primesc ? :D
  15. rich14

Spam

Vreau sa va intreb si eu, cine a castigat concursul cu intrebarile?