Conținut recent de SADonix007

1. SADonix007

Concurs Ţară, Ţară, vrem PRIMAR!

SADonix007 - Candidat la funcția de PRIMAR din partea Partidului La Familia . (PLF) Votați-mă pe mine, votați familia, totul este in familie! :boone: Doar aici, Doar acum, La familia! :boone: Obiective: Forturi mari, full pe full cu 70% + online!
  2. SADonix007

Gazeta The West - Discuții

Cum am zis, eu oricum apar in toate :)) Citeste-le, eu vorbeam serios de oameni capabili nu ce esti tu si ce aberezi pe aici. Hai sa nu ma cobor la nivelul tau, ca faci spam aiurea. Aici vorbim despre gazeta si nu despre frustrarile tale personale. Revenind cu propuneri serioase, despre jucatori...
  3. SADonix007

Tu nu te afisezi cu nickname-ul real aici si ai tupeu sa arunci in stanga si-n dreapta cu vorbe? vlad89c are ani de joc cat nu ai tu in viata de zi cu zi, probabil. Si de mine si de Tobyjasper, am facut pe west cat nu au facut multi jucatori, ne-am format grupuri de jucatori puternici de la 0...
  4. SADonix007

Ziua Independenței 2022 - temă de discuții

@just4fun de ce sarbatorim cu delay? :njub:
  5. SADonix007

Vad propuneri de ma dor ochii, propun pe vlad89c la interviu.. Are multe de spus despre West, bune si rele. Pana la urma asta vrem sa vedem: pareri,oameni si experiente. @adsum Avem jucatori vechi si buni, vreau sa mai citesc experiente frumoase.
  6. SADonix007

La taclale

https://prnt.sc/Jh0o8VFneDbo scuze, nu m-am putut abtine =)) fan adsum
  7. SADonix007

Eu daca dau interviu dau doar cu Tobyjasper, despre ifbc 3 ++ Si ca o aroganta... aparem oricum in toate ++ (gluma)
  8. SADonix007

Bătălie Awesomia Discuții legate despre bătăliile organizate la fortul Awesomia

"O nouă bătălie va avea loc la fortul Awesomia Sâmbătă 19 februarie, ora 21:00 (conform voturilor exprimate) " Si transparenta voturilor?
  9. SADonix007

Bătălie Awesomia Discuții legate despre bătăliile organizate la fortul Awesomia

De cand e awesomia seara pe Hawaii? iar faci ce vrei, domnul admin alegsz? vezi de treaba
  10. SADonix007

Recorduri Romania

https://www.westforts.com/ro16/battles/battle/58030 50/50 prezenti la fort justus :D da, @bitzok ?
  11. SADonix007

Recorduri Romania

Cele mai multe puncte de fort: JustUs - Hawaii - 258316 nou 278242 s-a editat gresit si s-a pus la golden team, o categorie mai sus
  12. SADonix007

Recorduri Romania

Puncte:445.352 Puncte fort: 278.242 https://prnt.sc/26cwuuu
  13. SADonix007

Dragi admini!

Dacă vorbești de mine, vorbește. Nu degeaba am fost ales la 2 ifbc-uri lider/coordonator, zic. Nu degeaba am avut cel mai activ oraș ani de zile și multe altele. E prima oară când îți văd nickname-ul, nu știu ce reiese din asta.. Și căpșună e același, îi poți scrie. Vezi că găsești și pe forum...
  14. SADonix007

Dragi admini!

Pe mine m-a banat lord ion pentru că mi-am exprimat punctul de vedere, fără vreo jignire sau ceva. Măcar just mi-a scos banul. Ați început să banați jucătorii care au ținut west-ul în viață și nu mi se pare normal. Am zeci de mii de mesaje la jucători pentru fort, activitate și alte cele...
  15. SADonix007

La taclale

Trela, tu nu ai nici cea mai mică vină. Dar problema e că sunt jucători care au muncit la lumi de eveniment 30zile să dea secunde 24/7 pentru armele astea, jucatori care au atins treapta 9, adică 100.000 pepite consumate de cel invitat, jucători care au sute de mii de pepite consumate și ei nu...
Sus