Ultima activitate a lui Tk0la

• Tk0la
    Tk0la a răspuns la subiectul Cumpar iteme!.
    de ce? spama lumea prea mult?
  • Tk0la
    Tk0la a răspuns la subiectul MIGRARE DE PE NEWYORK.
    Pai daca voi stati la biserica cum sa fie activitate?
  • Tk0la
    tw-db nu are nicio treaba cu inno, e doar un script dar nu a mai avut grija nimeni de el si s-a invechit de tot, vad ca l-au si inchis...
  • Tk0la
    Tk0la a răspuns la subiectul Lucille Mulhall SHOP.
    De ce ai face up la 4 unei arme doar pentru aventuri? Cu pepitele sparte pe o arma de aia la 4 poti foarte frumos sa castigi armele de...
  • Tk0la
    Tk0la a răspuns la subiectul La taclale.
    Ce este nou? Anul acesta evenimentul este cu 3 zile mai lung decât de obicei. Am adăugat o a treia carte pentru Am adăugat a 3-a carte...
  • Tk0la
    https://forum.the-west.de/index.php?threads/tag-der-toten-2020.77286/ bineinteles ca tombola asta tine doar 18 zile :D 5-23
  • Tk0la
    Problema nu cred ca e just4fun, am intrat de curiozitate pe forum la lista de admini și surprinzător sunt doar 4, din care reali sunt 3...
  • Tk0la
    https://xenforo.com/community/resources/change-date.5608/ un simplu search pe google si se vede frumos cum se poate schimba data pe un...
  • Tk0la
    Atat de urat a ajuns forumul asta ca lumea pleaca .net si pe beta sa posteze idei pentru .ro :D
  • Tk0la
    Si la anuntul cu update-ul, ai uitat prima linie la tabeluri, nu se intelege din el, exemplu la primu, sus trebuia sa fie distanta, cum...
  • Tk0la
    Am verificat si aia, nu e de acolo, e normal si ala.
  • Tk0la
    E format normal, chiar si pe joc la ora serverului imi arata cum trebuie, doar la vip e formatul diferit
  • Tk0la
    Totusi, intrebarea mea a fost alta, cum pot schimba formatul, scripturi nu am instalate, si nu sunt singurul cu acest format.
  • Tk0la
    Ce treaba au scripturile cu formatul de data? Si daca te face sa dormi mai bine noaptea, de cand s-a terminat speedul nu am nevoie de...
  • Tk0la
    Nu se poate schimba formatul de data de la bonusul vip? Data cand expira, momentan e mm/dd/yyyy si e derutant uneori. la asta ma refer