Conținut recent de xStylle

1. xStylle

Probleme functionare Lumea 1.

https://imgur.com/a/FnzsDgy Vreo idee de ce nu merge?
  2. xStylle

Misiunea Secretele Westului.

Da , multumesc
  3. xStylle

Deci ? Stie cineva rezolvare?
  4. xStylle

Nu apare nici cu galeata , o am echipata.
  5. xStylle

Dupa misiunea Hotflix cea in care trebuie sa-i duc Mariei 2 Rindea si sa muncesc 2 ore la stinsul incenidiilor nu imi mai apare, am acceptat-o am facut tot ce trebuie dar misiunea numai apare sa o finalizez..
  6. xStylle

Build/Set

7. xStylle

Build/Set

Pai , sunt pe lumea 1, buget 5kk , momentan level 70. imi place sa dau multe daune :))
  8. xStylle

Build/Set

Salut , doresc si eu un build pentru duelist Arma de foc si un set bun ! Stiu ca mai sunt topicuri doar ca sunt foarte vechi , deci daca nu aveti de gand sa ma ajutati nu comentati !
  9. xStylle

Set Help Please

Up. Nimeni?
  10. xStylle

Set Help Please

Salut , care ar fi cel mai bun set pentru un duelist arma alba?
  11. xStylle

Discutii Construire duelist

As dori daca se poate si daca cineva ma poate ajuta sa imi comunice un buid de duelist pe arma alba ! Dar va rog frumos , daca se poate umpic mai simplu.. gen 2 pct in vigoare unul tintire.. ( este doar un exemplu) Si un set adecvat
  12. xStylle

Cereri si vanzari de obiecte

Nume: Nino. Vand: Cizmele,Pantaloni,Calul,Sa-ua lui Bob Dalton, Pusca Nobilului. Pret: 150.000$ Fiecare !
  13. xStylle

Nu pot posta la : "Cereri si vanzari de obiecte"

Unde ar trebuii sa postam daca dorim sa vindem ceva? intreb aici pentru a nu deschide un alt topic degeaba. @just4fun Un raspuns?
  14. xStylle

Set Bill Doolin

Mersi, care din ele este mai ieftin ? Pentru ca nu am un buget atat de mare..