Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2948

Guest
eu face asta cu visichi cu gheata cind se duce cu copilul in parc sa nu sa se uite nasparliu mame de copii la je...



tu faci teoria berii in romanica?

:))) +1

Fiecare cu ce-i place. Daca el prefera Noroc in loc de Heineken, e fix treaba lui. Dar cum zici tu, in romanica majoritatea beau bere imputita la 2l, care mai presus de orice are bagata apa la greu.
 

lord ion

West Marshal
:))) +1

Fiecare cu ce-i place. Daca el prefera Noroc in loc de Heineken, e fix treaba lui. Dar cum zici tu, in romanica majoritatea beau bere imputita la 2l, care mai presus de orice are bagata apa la greu.

eu nu prea beau bere... de fapt nu maninc bere, ca doar e aliment :ras::ras:

merg pe mina prietenilor mei justerini & brooks ;)
 

DeletedUser

Guest
3853193_460s.jpg



=)))))))
 

DeletedUser22610

Guest
Joaca cineva Terraria sau cum se numeste am vazut pe youtube si imi place felul cum construiesti:)) !
 

DeletedUser

Guest

Atata ipocrizie n-am mai vazut niciunde, cum Dumnezeu poate sa combata lumea aspectul asta?Nu stiu pentru cati dintre voi ar insemna ceva sa "luati" o viata, stiu ca pentru mine ar insemna putin.Gaming-ul, mai ales cel modern(bine, nu ma refer la Wii), iti taie sentimentele de pe lista, te si maturizeaza inainte de perioada alocata unei varste(normal, daca ai inteligenta necesara ca sa-ti intre un joc in minte)--->brainwash-ul incepe de la varste fragede.Am muscat si eu din maru' asta, da' nu-mi pare rau sincer, are si aspecte pozitive, ca orice lucru de pe planeta asta.
Uitati-va la US Soldiers, da, aia de 18 ani, care omoara orice misca, fara niciun pic de "remorse".
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus