Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

lord ion

West Marshal
Atata ipocrizie n-am mai vazut niciunde, cum Dumnezeu poate sa combata lumea aspectul asta?Nu stiu pentru cati dintre voi ar insemna ceva sa "luati" o viata, stiu ca pentru mine ar insemna putin.Gaming-ul, mai ales cel modern(bine, nu ma refer la Wii), iti taie sentimentele de pe lista, te si maturizeaza inainte de perioada alocata unei varste(normal, daca ai inteligenta necesara ca sa-ti intre un joc in minte)--->brainwash-ul incepe de la varste fragede.Am muscat si eu din maru' asta, da' nu-mi pare rau sincer, are si aspecte pozitive, ca orice lucru de pe planeta asta.

care e ideea? :sad:
de ce e scoasa din context?
 

DeletedUser

Guest
Wii este dedicat jocurilor de familie, peaceful, ca sunt niste "jeguri" de jocuri de actiune, e alta, da' in rest cam la asta este limitata consola.E distractiva, nu-ti trebuie nici un fel de antrenament ca sa joci, si e compatibila cu orice varsta.
 

lord ion

West Marshal
Wii este dedicat jocurilor de familie, peaceful, ca sunt niste "jeguri" de jocuri de actiune, e alta, da' in rest cam la asta este limitata consola.E distractiva, nu-ti trebuie nici un fel de antrenament ca sa joci, si e compatibila cu orice varsta.

aha... trebuie sa-i mai iau vreo 2 jocuri pustiului, ca s-a cam plictisit de mario wii...
 

DeletedUser

Guest
3895789_460s.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
^
Ai topicul "Imagini haioase" pentru un overload de poze tampite de pe 9fag.
Edit: Sau e tranny.
 

DeletedUser

Guest
Inainte ma culcam pe la ora 3,dar apoi o sageata m-a lovit in genunchi.Adica... inainte ma culcam pe la 3,dar m-am gandit sa reintru la normal inainte de scoala.:P
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus