Tema de discutii despre Changelog-uri (Update-uri)

DeletedUser26746

Guest
Eu sunt unul din cei ce joaca de pe mobil! Multumesc!
Daca ati putea face ca harta sa se miste la fel ca la computer ar fi minunat.
Nu stiu daca este bug insa fereastra jurnal de misiuni se deschide de fiecare data cand accept cate o misiune. Am debifat optiunea insa ea continua sa apara dupa fiecare misiune.am incercat pe mai multe browse-re insa peste tot face la fel.
Propunere: propun ca toti jucatorii sa fie nevoiti sa aiba oras asa s-ar descuraja multi accont :)
 

DeletedUser26716

Guest
Ce update e asta 2.48 ?! :confused::confused::confused: Aventurile NU mai merg, iar de imbunatatiri aduse in versiunea 2.48 NU exista. Notificarile cand se logheaza un prieten sunt aceleeasi.
 

DeletedUser10117

Guest
ati facut updade ...am primit un afis frumos ca s-au bagat noile seturi in shop veteran dar inca nu a aparut nimic...s-a modificat doar pretul la cufar cu prada....
cand apar noile iteme in veteran shop?
 

just4fun

The Boss
ati facut updade ...am primit un afis frumos ca s-au bagat noile seturi in shop veteran dar inca nu a aparut nimic...s-a modificat doar pretul la cufar cu prada....
cand apar noile iteme in veteran shop?
As spune ca itemele din magazinul veteranilor au aparut fix cand scriai mesajul de pe forum.
 

DeletedUser26774

Guest
Buna ziua cam pe cand incepe eventu de paste pe Ro??
 

DeletedUser10117

Guest
Buna ziua Just imi poti spune daca azi bagati eventu de Paste pe Ro??? ati zis ca intre 3 si 24 aprilie si este data respectiva !!


An de an mereu cand trebuie sa apara un event la data X..el este implementat la ora 11:00
 

DeletedUser18197

Guest
VREM MIGRARE DE PE GEORGIA , NU OBIECTE ADAUGATE LA PUNCTE DE VETERAN ! ! ! !
 

perusul

Greenhorn
Salutare!

In legatura cu "Changelog versiune 2.54"
Nu se baga la piata si noile iteme:
J.W. Hardin

B. Cassidy

Pat Garrett

Multumesc!
 
Sus