Migrarea! Ultima "frontiera"! - tema de discutii

DeletedUser26203

Guest
Ce se mai aude cu migrarea aceea de pe Georgia si Arizona spre Jacksonville ?
 

DeletedUser

Guest
La inceputul anului 2018 pe .net se vor face migrari, apoi se vor inchide patru lumi. Cred ca si aici ar fi bine daca s-ar intampla ceva similar. Parerea mea e ca mai putine lumi cu mai multi jucatori ar fi mai bine si cred ca aceste lumi ar trebui sa fie urmatoarele:

Lumea 1 - E cea mai veche lume .ro si aici se afla multi jucatori vechi, care au strans de-a lungul timpului multe realizari si multe puncte de indemanare. Cu siguranta trebuie sa ramana deschisa.
Louisiana - E cea mai noua lume deschisa, exista multa activitate si la fiecare event se cheltuie multe pepite aici.
Hawaii - Desi nu joc aici, stiu ca este inca o lume foarte activa si sunt multi jucatori care participa la batalii de fort.
Indiana - Pe aceasta lume sunt batalii de fort seara de seara si e departe de a deveni o lume moarta.

Nu cred ca situatia curenta a The-West Romania necesita mai mult de patru lumi active, dar in cazul in care se decide sa fie pastrate mai multe, banuiesc ca o sansa buna are si Knoxville fiind a doua cea mai noua.
 

Ciprian66

Trapper
Uiti de faptul ca mai multe lumi inseamna mai multe oportunitati de a cheltui pepite.
Daca n-ai caractere, n-ai sa cumperi pepite pt ele. Deci nu se vor inchide lumi decat daca nu se mai cheltuie pepite pe ele.
 

DeletedUser26203

Guest
Ce se mai aude de migrare de pe Jacksonville? sunt 1219 conturi pe lumea Jacksonville si zilnic sunt in jur de 30-40 jucatori ONLINE pe salon.

E asa pustiu incat nu gasesti nimic la piata din ceea ce vrei sa cumperi.
 
Sus