La taclale

DeletedUser24094

Guest
Vezi ca ai gresit putin la top pentru meserii in changelogoul de marti.

"Top pentru meserii

Am implementat un top pentru meserii - îl veți putea găsi apăsând pe noul tab din fereastra de clasament. Pe lângă numele jucătorului și poziția în clasament, veți mai putea gîsi ți alte informații cu privire la alți jucători (câte produse au meșteșugit pâna atunci, câte rețete au învățat, profesia, etc)."
 

just4fun

The Boss
Vezi ca ai gresit putin la top pentru meserii in changelogoul de marti.

"Top pentru meserii

Am implementat un top pentru meserii - îl veți putea găsi apăsând pe noul tab din fereastra de clasament. Pe lângă numele jucătorului și poziția în clasament, veți mai putea gîsi ți alte informații cu privire la alți jucători (câte produse au meșteșugit pâna atunci, câte rețete au învățat, profesia, etc)."
am modificat, multam de atentionare
 

DeletedUser23335

Guest
care e cel mai mult xp facaut de un jucator intr-o zii? am facut alaltaieri 160.000 xp :)) sunt curios

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
am facut si 500k xp pe zi.
Fara dueluri.
Doar munci de 15s + cateva potiuni de 1% xp care le mai gaseam in cufere cu prada :).

Si la fel, acum pe louisiana, locul 1 face cam 200k+ xp in fiecare zi, deci nu e de lauda 160k xp pe o lume veche, unde sunt seturi si faci si xp din duel.
 

Ciprian66

Trapper
cand ai 102% xp dar tot nu treci la urmatorul nivel...
wefvrgwgegreg.png
 

DeletedUser

Guest
Marți, 7 octombrie 2017, a fost update-ul 2.66 și itemele de la event-ul Oktoberfest au devenit licitabile. În primele 4-5 ore, 90% din persoanele care vindeau itemele (la prețuri de nimic pentru că aveau multe), aveau level cuprins între 20 și 50, foarte mulți având contul creat fix înainte de Oktoberfest. Eu înțeleg că e în interesul InnoGames ca la fiecare event să fie cheltuite multe pepite, indiferent că acestea sunt cheltuite de aceeași persoană de pe mai multe conturi, dar parcă treaba asta a devenit exagerată și sunt convins că e unul dintre motivele pentru care mulți nu mai sunt interesați de joc. Zic și eu:dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Hey guy, am revenit pe acest joc dupa o pauza de vreo 4-5 ani, cum a evoluat acest joc? Stiu ca inainte de a ma lasa, lumea se plangea ca jocul e in declin, voi ce ziceti?
 

DeletedUser16953

Guest
Lumea 1 , Indiana , Hawaii, Louisiana .. Astea sunt lumi cu jucatori activi :D
 

DeletedUser

Guest
oh, deci sunt ok, sunt pe indiana.
Cam tristut cum a ajuns jocul asta, ma refer la player base
 

DeletedUser24094

Guest
Sunt sigur.
Forturile sunt moarte, duelurile moarte, mai ales pe noile lumi, unde practic e imposibil sa atingi nivelul duelului 450.
Nu mai conteaza daca stii sau nu sa joci, conteaza doar ce iteme ai.

"Staff-ul" the-west.ro, nu prea mai exista, din cate am observat doar just4fun ce isi mai face treaba de admin, probabil doar el a ramas.

Jocul nu mai are niciun farmec si niciun viitor, ce poate fi mai rau de atat? Sa inchida jocul? Asta ar fi mai bine, nu mai rau.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus