Echipament upgrade

  • Autor subiect DeletedUser27274
  • Data de început

DeletedUser27274

Guest
Propun ca itemele la care le dam noi up sa fie licitabile. Spre exemplu daca vreau sa fac up la un set bag o groaza de bani in el sa iau exemplu Setul Predicator il fac lv 3 sau 4 daca e sa facem un calcul sunt o groaza de bani si daca vreau dupa sa fac reskill pe duel ca m-am plictisit de construit biserica eu nu mai scot investitia din setul predicator ramane acolo pierdut in inventar si trebuie sa muncesc poate de 3 ori mai mult pentru ca setul Montan costa de 5 ori mai mult decat cel de predicator si daca vreau sa dau up la montan deja se deschid 3 servere noi pana fac eu up la montan. Si se pierd foarte multe iteme la up foarte multe seturi si multi playeri daca vor sa isi cumpere montan nu se mai poate pentru ca 2-3 jucatori au lv 4 la montan si nu il mai pot vinde chiar daca ei nu mai sunt pe duel. Parerea mea ar fi sa fie licitabile si cele cu up, daca eu vreau sa trec acum pe duel nu mai gasesc montan de vanzare si nu mai am nici-o sansa sa ii bat pe cei de pe top 1-10. Spuneti si voi parerea voastra.
 
PRO. Poate eu nu mai am nevoie de acele iteme upgradate si cineva chiar are nevoie de ele. In felul asta toata lumea e multumita. Sau sa se bage varianta sa poti face dezupgrade. Prin upgradare se pierd muuuulte iteme si cu timpul raman in inventar prafuite......aiurea
 
Sus