CIRCUL CALATOR

  • Autor subiect DeletedUser10117
  • Data de început

DeletedUser10117

Guest
Propun sa faceti modificari cu ce se poate castiga la circul calator
Sunt multe obiecte si seturi depasite de exemplu cine mai doreste setul freeman,natty sau produse precum secera ascutita,tarnacopul reconditionat, trifoi si multe altele
Am foarte multe produse din acestea in inventar si singurul lucru bun la ele este ca pot sa le vand la negustor.
Avand in vedere ca acum ati bagat noi produse de craft care ofera PDM etc, din punctul meu de vedere aceste produse din circ mi se par inutile, plus de asta exista SHOP...

Ati putea de exemplu sa faceti un sondaj de opinie care sa dureze 2 saptamani cu ce ne-am dori sa apara la circ la fiecare categorie, produse si seturi sau iteme la zi nu din acelea din 2013, si produse inutile, iar cele mai multe voturi pt fiecare categorie sa bagati produsele/iteme/seturi
Daca se intampla acest lucru circul sa necesite mai multe produse la constructie si un nr mai mare de pct constructie
De exemplu la CIRCUL CALATOR imi doresc sa vad licori de XP, plicuri cu OUP, medalii de caracter,automatizari,salariu mai mare, potiuni resetare indemanarim, licori energie, HP si seturi sau iteme noi ce apare in anul in curs la evenimente sau din acelea rare ce apar in shop gen sarpe, declaratie independenta
Sigur daca vedem asa ceva in circ multi vor investi in el bani buni.

PRO
Mai mult interes pentru jocul la circ
Mai multe OUP cheltuite
Mai multe pepite cumparate si cheltuite

CONTRA
Nu gasesc...doar acum la circul asta care nu are nici o noima,doar ca fac o realizare sau 2 in rest apa de ploaie
 

Emeer

Gunman
Degeaba suntem pro, multi nu au cont pe forum si-si doresc asa ceva, dar nu o sa se tina cont...
 
La circul lu' peste pica doar utilizabile, rareori mi-a picat cufar/iteme mai deosebit. Marile decizii si propunerile sunt facute pe beta unde se afla toti dezvoltatorii acestui joc. Nu stiu cati din cei "de sus" frecventeaza forumurile altor servere.
Eventual adminii de pe RO sa innainte propunerile bune mai departe, ar fi singura varianta.
 
Sus