Lucille Mulhall SHOP

niton97

Gold digger
sale_banner1_598x98.jpg





Howdy Cowgirls and Cowboys,


În octombrie sărbătorim 135 de ani de la Rodeo Queen. Vrei să fii vedetă sau campion la rodeo? Ar trebui să aveți o conexiune specială pe care calul dvs., o șa conferibilă și un lazo foarte bun ...

Puteți încerca să găsiți șa perfectă sau puteți cumpăra șaua lui Lucille. Articolele care au aparținut unei legende Wild West pot fi acum ale tale!



De la 27 la 29 octombrie (12:00) elementele noului Lucille MULHALL va fi disponibil în magazin pentru tine. Și pentru că deja ne este dor de vară, Setul Spiritului de vară va fi disponibil și în magazin.



set_mount_93x93.png
set_yield_73x73.png
set_fort_93x138.png
set_duel_93x138.png
set_melee_93x138.png
lucillechest_1.png
lucillechest_2.png




Verificați ce conțin lăzile:
  • Cufărul cu arme al lui Lucille conține lazo, revolver și cuțit al lui Lucille.
  • Calul și șaua lui Lucille conțin calul și șa lui Lucille.

item_51465.png
item_51464.png
item_51466.png
item_51467.png


Verificați ce conțin lăzile:
Pieptul spiritelor de vară conține ursul Kodiak, masca de lup, totemul vulturului, bonus VIP de 3 zile și ceai de 2 mate.


bear_1sale_banner_598x98.jpg


Ne vedem în joc!
Echipa ta de vest (pe naiba echipa the west, postat de niton97 ca just a adormit iar)!
 
Ultima editare:

nydaime

Gold digger
si eu voiam sa intreb, a uitat limba engleza just de nu traduce sale ul? sau anunta in ultimele 5 minute?
 

niton97

Gold digger
si eu voiam sa intreb, a uitat limba engleza just de nu traduce sale ul? sau anunta in ultimele 5 minute?
O sa procedeze ca de obicei, pune anuntul dupa ce o sa apara pe shop si editeaza data ca sa ne apara noua ca l-a postat saptamana trecuta
 
Ultima editare:

just4fun

The Boss
O sa procedeze ca de obicei, pune anuntul dupa ce o sa apara pe shop si editeaza data ca sa ne apara noua ca l-a postat saptamana trecuta
Data nu poate fi modificata - apare asa atunci cand anuntul este deja pregatit si apoi publicat :)

Si nu am uitat engleza.

p.s: faptul ca acel anunt este pus cu 5 minute inainte sau cu 10 zile, tot acelasi lucru se intampla, nu se schimba cu nimic situatia.
 

nydaime

Gold digger
ba deloc, suprimi dreptul la informare
poate sunt jucatori care nu urmaresc forumul beta si sa stie din timp, eventual sa isi planifice cheltuielile
 

nydaime

Gold digger
apropo @just4fun
cand se incheie ca nu prea dai informatii coerente
Între 27 Octombrie și 21st Octombrie (12:00am) vor fi disponibile în Magazin iteme din setul Lucilla Mulhall dar si itemele din setul spiritelor de vară.
 

niton97

Gold digger
Data nu poate fi modificata - apare asa atunci cand anuntul este deja pregatit si apoi publicat :)

Si nu am uitat engleza.

p.s: faptul ca acel anunt este pus cu 5 minute inainte sau cu 10 zile, tot acelasi lucru se intampla, nu se schimba cu nimic situatia.
Vrei sa imi zici ca pregatesti cu 1 saptamana inainte anuntul si pe urma aproape ca uiti sa il mai postezi? :)))))
Fii serios...
Apropo, aici ai reactionat rapid cand e vorba de tine, dar cand face lumea propuneri pt niste update-uri n-ai nici o treaba sa le transmiti mai departe, te activezi si tu doar cand e vorba de tine.
 

niton97

Gold digger
Data nu poate fi modificata - apare asa atunci cand anuntul este deja pregatit si apoi publicat :)

Si nu am uitat engleza.

p.s: faptul ca acel anunt este pus cu 5 minute inainte sau cu 10 zile, tot acelasi lucru se intampla, nu se schimba cu nimic situatia.
Legat de engleza, ti-a fost lene sa traduci si bonusurile, le-ai luat cu copy - paste de pe beta
1603723251440.png
 

DeletedUser24094

Guest
Data nu poate fi modificata - apare asa atunci cand anuntul este deja pregatit si apoi publicat :)

Si nu am uitat engleza.

p.s: faptul ca acel anunt este pus cu 5 minute inainte sau cu 10 zile, tot acelasi lucru se intampla, nu se schimba cu nimic situatia.


un simplu search pe google si se vede frumos cum se poate schimba data pe un forum pe platforma XenForo.


Si, o mica curiozitate. Aici https://recruit.innogames.de/west/ro/index/page/show/apply doar pe .ro apare mesajul " Deocamdată nu acceptăm aplicaţii noi. "
De ce ? In toate celelallte tari sunt deschise cererile, si pentru wiki, si pentru forum si pentru joc.. la noi de ce nu ? Avem un wiki pe care nu se gaseste absolut nimic, poate cineva e interesat sa se ocupe de asta, avem un forum mort , jocul cu pasi rapizi tot acolo, dar totusi, aplicatiile sunt inchise, ca si cum totul este pus la punct si merge totul perfect, nu e nevoie de nimeni nou, sa fim seriosi.
 

just4fun

The Boss
Vrei sa imi zici ca pregatesti cu 1 saptamana inainte anuntul si pe urma aproape ca uiti sa il mai postezi? :)))))
Fii serios...
Apropo, aici ai reactionat rapid cand e vorba de tine, dar cand face lumea propuneri pt niste update-uri n-ai nici o treaba sa le transmiti mai departe, te activezi si tu doar cand e vorba de tine.
Cateodata (in special atunci cand apare o alta data fata de momentul publicarii) se pregateste postul cu ceva timp inainte iar momentul publicarii depinde foarte mult de perioada cand trebuie facuta.


un simplu search pe google si se vede frumos cum se poate schimba data pe un forum pe platforma XenForo.


Si, o mica curiozitate. Aici https://recruit.innogames.de/west/ro/index/page/show/apply doar pe .ro apare mesajul " Deocamdată nu acceptăm aplicaţii noi. "
De ce ? In toate celelallte tari sunt deschise cererile, si pentru wiki, si pentru forum si pentru joc.. la noi de ce nu ? Avem un wiki pe care nu se gaseste absolut nimic, poate cineva e interesat sa se ocupe de asta, avem un forum mort , jocul cu pasi rapizi tot acolo, dar totusi, aplicatiile sunt inchise, ca si cum totul este pus la punct si merge totul perfect, nu e nevoie de nimeni nou, sa fim seriosi.

Te asigur ca in cadrul forumului nostru nu exista acel plugin - nu mi-ar fi fost greu sa spun ca exista acea functie.
1603777289908.png
 

nydaime

Gold digger
dar la cealalta remarca? cu privire la indisponibilitatea jucatorilor de a aplica pentru rolul de moderator/admin/etc?
 

Danny Tommy

Trapper
Pe viitor ar fi frumos sa puneti si pretul itemelor in aceste anunturi.
Surprinzator totusi ca a bagat inno ceva si pt tankuri :) La asta chiar nu ma asteptam. Daca nu baga setul nou de hp fix de ziua mortii, chiar as fi crezut ca le pasa de asta...
 

nydaime

Gold digger
am facut tichet sa aflu pretul si ba cica nu l stie, ba ca nu si l aminteste de la sale urile trecute, ba ca nu vrea sa mi l zica caci oricum l-as afla in ziua cu sale-ul
sa stii just ca te dadea afara daca ne ziceai
 

Danny Tommy

Trapper
unknown.png


unknown.png
unknown.png


S-au bagat armele bucatarului cu 300 pepite, pusca unionist cu 400 si acum baga lasou cu 450 :)))))))))) sau calul ala de 900 :)))
 
Sus