Bătălie Awesomia Discuții legate de bătăliile organizate la fortul Awesomia

adsum

Gunman
Vom reveni la cele de dinainte: plic cu 50 oup + o utilizabilă ( cafea / lichidul vieții ) + 1 cufăr awesomia. În timpul Oktoberfest vom oferi și niște covrigei.
Spanacul poate fi dat o dată la 2 luni, așa că nu-l pot combina cu plicul. Plus că ar depăși și valoarea maximă admisă.
Totuși, cred că ar trebui să vă preocupe mai mult calitatea luptelor decât valoarea premiilor.
 

Prințesa Elsa

Greenhorn
Io te cred bro ca ar trebui sa ne preocupe calitatea luptelor, dar e cam utopic.

De calitatea luptelor te preocupi toata saptamana, duminca vrei doar ceva chill si sa pastrezi hp pt batalia de mai tarziu. De aia valoarea premiilor conteaza.
 

DeletedUser24094

Guest
Nu pot participa jucatorii cu premii pentru fort? De exemplu daca cineva vrea sa dea random la cineva care participa la fort un set, tu sa ii iei frumos setul din inventar si sa il dai cui a iesit random.

Asa nu intra inno cu nimic
 

adsum

Gunman
Io te cred bro ca ar trebui sa ne preocupe calitatea luptelor, dar e cam utopic.

De calitatea luptelor te preocupi toata saptamana, duminca vrei doar ceva chill si sa pastrezi hp pt batalia de mai tarziu. De aia valoarea premiilor conteaza.

Premiile ar trebui să fie doar un impuls, o motivare în plus, nicidecum singurul motiv pt care se participă la luptele respective.
Analizând luptele de pe toate serverele îmi permit să spun că nu vă preocupă calitatea lor nici în timpul săptămânii, iar la Awesomia doar pe Pennsylvania e un oarecare echilibru. Pentru tine "chill" înseamnă de 3-4-5 ori mai mulți apărători decât atacatori?

Nu pot participa jucatorii cu premii pentru fort? De exemplu daca cineva vrea sa dea random la cineva care participa la fort un set, tu sa ii iei frumos setul din inventar si sa il dai cui a iesit random.

Asa nu intra inno cu nimic

Asta puteți face voi, intern: mici concursuri la care să oferiți diverse premii. E musai mutatul ? Piața nu mai e la modă?
 

Prințesa Elsa

Greenhorn
Premiile ar trebui să fie doar un impuls, o motivare în plus, nicidecum singurul motiv pt care se participă la luptele respective.
Analizând luptele de pe toate serverele îmi permit să spun că nu vă preocupă calitatea lor nici în timpul săptămânii, iar la Awesomia doar pe Pennsylvania e un oarecare echilibru. Pentru tine "chill" înseamnă de 3-4-5 ori mai mulți apărători decât atacatori?

nu bro, chill pt mine e sa pot reface dupa fort fara sa dau de la mine
 

Emeer

Gunman
Premiile ar trebui să fie doar un impuls, o motivare în plus, nicidecum singurul motiv pt care se participă la luptele respective.
Analizând luptele de pe toate serverele îmi permit să spun că nu vă preocupă calitatea lor nici în timpul săptămânii, iar la Awesomia doar pe Pennsylvania e un oarecare echilibru. Pentru tine "chill" înseamnă de 3-4-5 ori mai mulți apărători decât atacatori?



Asta puteți face voi, intern: mici concursuri la care să oferiți diverse premii. E musai mutatul ? Piața nu mai e la modă?
sunt orase in care se tin diverse concursuri cu premi destule ;)
 

Emeer

Gunman
eu sincer is multumit ca la awesomia organizata duminica sa primesc si doar o scrisoare rosie, nu esti obligat sa stai on neaparat, ai trimis si faci ce vrei apoi...
 
Duminică 19 septembrie

Screenshot-2021-09-19-162856.jpg




Pai ce faci, boss? Zici ca va fi lupta de fort pe 19 Septembrie si cand colo NU este nicio lupta. Macar nu mai scrie. Nu ne mai amagi.
 
Ultima editare de un moderator:
Cand de fiecare data s-a facut la ora 21:00 PM. Oamenii mai au si alte treburi, NU DOAR SA STEA PE TW ca fac adminii bataliie de fort. In fine. Mult succes cu bataliile. M-am convins.

NU MAI PARTIKIP. BATAIE DE JOK. Si se mai plange lumea ca nu se echilibreaza echipele sau ca e PREZENTA SLABA. Pai uite tocmai d-asta ca e bataie de joc si se fac lupte la ORA PRANZULUI CAND NU TOTI POT STA ON SA INTRE PE JOC.


Si ca sa iti spun un mic secret, domnule @adsum :) ieri cand vedeam lupta in fereastra aceea SCRIA CLAR ORA 21:00 si am zis sa nu ma inscriu ca pot sa ma inscriu si azi ca este timp si cand colo ce sa vezi SURPRIZAAAA. Frumos ce sa mai......

Csf.....n-ai csf. Avem admini de nota 10.

mda.....

2 vs 2. FRUMOS. Daca era, participau mai multi, da' asa......
Screenshot-2021-09-19-173114.jpg
 
Ultima editare:
Sus