[Proiect în lucru] Fortbattles.online

  • Autor subiect DeletedUser28095
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28095

Guest
Salutare :)

De curând m-am apucat să fac un site nou pentru statisticile bătăliilor.
Site-ul va fi puțin mai modern. Folosesc MDBootstrap pentru interfață și câteva imagini din joc pentru tabeluri.
Este construit folosind Node.JS și PUG (în loc de HTML) pentru a asigura o încărcare cât mai rapidă.
Siteul nu folosește și nu va folosi niciodată date personale.
Momentan am făcut doar partea de import și afișarea bătăliilor dar site-ul va fi capabil să calculeze puncte pentru jucători, orașe, forturi.
Importul se face la fel ca pe westforts deci nu o să fie greu să importați bătălii în site atunci când e gata :)
Siteul este și va rămâne în limba Engleză (pentru o perioadă bună de timp). Pe viitor se va putea contribui la traducere pentru fiecare limbă.
Siteul poate fi accesat la adresa https://fortbattles.online
După ce e gata, veți putea găsi scriptul de import tot pe site. Am să anunț noutățile în topic pentru cei interesați :)

Mulțumesc de atenție,
Criminus
 
Salutare :)

De curând m-am apucat să fac un site nou pentru statisticile bătăliilor.
Site-ul va fi puțin mai modern. Folosesc MDBootstrap pentru interfață și câteva imagini din joc pentru tabeluri.
Este construit folosind Node.JS și PUG (în loc de HTML) pentru a asigura o încărcare cât mai rapidă.
Siteul nu folosește și nu va folosi niciodată date personale.
Momentan am făcut doar partea de import și afișarea bătăliilor dar site-ul va fi capabil să calculeze puncte pentru jucători, orașe, forturi.
Importul se face la fel ca pe westforts deci nu o să fie greu să importați bătălii în site atunci când e gata :)
Siteul este și va rămâne în limba Engleză (pentru o perioadă bună de timp). Pe viitor se va putea contribui la traducere pentru fiecare limbă.
Siteul poate fi accesat la adresa https://fortbattles.online
După ce e gata, veți putea găsi scriptul de import tot pe site. Am să anunț noutățile în topic pentru cei interesați :)

Mulțumesc de atenție,
Criminus
Arată bine până acum. Spor să ai, că treaba este bună !
 

xD3MEnTu

Trapper
interesant proiect totusi am vazut ca exista si partea de town un calculator pentru punctele de biserica ar fii mai mult decat bine-venit multi dintre noi chiar am aprecia asa ceva
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Criminus facea parte din staff in momentul care a inceput proiectul. Inca face parte pe net. Dar e adevarat, se implica mai mult jucatorii decat dezvoltatorii :lol:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus