Runda VIII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

innogames

Community Manager
Membru personal
Reguli:

  1. Regulile generale ale acestui concurs se aplică și rundei a VIII-a.
  2. În această rundă se poate câștiga o Perie de măgar
    15_b_day_yield.png
  3. Pentru a participa la rundă, vă rugăm să puneți o poză care sa arate de cât timp jucați The West.
    1. Poate fi poza unui anumit eveniment din lume sau din The West, dar poza NU poate sa conțină data și anul.
    2. Imaginea nu poate încălca regulile, de exemplu, să aibă un conținut interzis.
  4. Răspunsul trebuie oferit ca răspuns la acest subiect.
    1. În cazul în care trebuie să utilizați un atașament (de exemplu: o fotografie), vă rugăm să vă asigurați că aceasta este vizibilă pe forum fără a deschide o altă pagină. Atașamentele furnizate ca link către o pagina terță nu vor fi luate în considerare ca răspuns.
  5. Fiecare jucător care a postat și îndeplinește criteriile de mai sus câștigă o recompensă.
  6. Răspunsurile pot fi trimise până pe 12 mai 2023, 13:00.

Succes!
Echipa The West
 
Am mai tăiat din poza colt stanga ca scria ora serverului și în colt am pus niște emoții ca scria ora sper ca am acoperit toate datele poza nu îmi aparțină da nu apare ora în acest răspuns asa ca eu cred ca este corect. Nu am găsit un event fix pentru data di ziua când m am apucat da aproximativ.
XRecorder_11052023_141117.jpg
 

H.T.G.

Greenhorn
pe la inceputuri ... cand era Mihai Gavrilescu in echipa :)
 

Atașamente

  • runda8.png
    runda8.png
    24,4 KB · Vizualizări: 9

laylalili

Gold digger
De când joc? De când au apărut pantalonii
 

Atașamente

  • Screenshot_20230511-151949~2.png
    Screenshot_20230511-151949~2.png
    289 KB · Vizualizări: 2

Succuboy

Trapper
image_2023-05-11_150525724.png
De pe vremea cand setul indianului era cel mai bun set de viteza iar colectionarul il aveau doar bogatasii. :) Cand la forturile mari erau 200 inscrisi minim pe ambele parti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus