Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Cat tupeu sa te plangi de fake-uri in momentul in care esti singurul care da fake-uri, fix la ore d-alea in care nu e nimeni on, decat tu si cateva clone :))
Si cata ipocrizie sa te plangi de coruptie cand pana nu demult participai la speedurile pe care le organizai aparand pe lista jucatorilor eligibili la extragerea pentru gringo. Mai participai si la propriile concursuri, pe care uneori, le mai si castigai, chiar tu vorbesti de coruptie?:lol:
Penibil e putin spus.

1685895920904.png

1685895246609.png
NORD
AleGsZ

Erai in echipa Nord la speedul de fort "Razboiul civil" si ai fost eligibil pentru extragere, desi il coordonai de pe contul de admin cu nume furat - Adsum.
 

SADonix007

Trapper
sincer la 80% din extragerile de avatar, a dat doar la prietenii lui :))))) si el acum vorbeste de Elmer care chiar e netru in tot si asa trebuie, nu la orice planset si gadilat sa reactioneze.. vai vai

cum era?

Weeeaaa, astia m-au facut de ras iar... weaaa :(( succu hai iar pe forum sa ma ajuti weeaaa
 
cand JustUs/Mercenarii s-au oprit din fake-uri si toate ”tacticile” care nu erau fair-play voi ati venit cu ce?
Ești cam prost informat. N-au oprit atacurile ci doar au omis să atace înaintea noastră, așa că am apucat să lansăm un atac pentru ziua următoare. Cum scopul lor e să ne anuleze lupta prin prisma costurilor de atac, nu mai avea logică să atace în ziua respectivă. Capish? Mă rog, fiecare înțelege cât poate, așa că n-ai decât să ejaculezi în continuare înțelepciune pe aici. Sper numai să nu-ți exerciți dreptul de vot.
 
Si cata ipocrizie sa te plangi de coruptie cand pana nu demult participai la speedurile pe care le organizai aparand pe lista jucatorilor eligibili la extragerea pentru gringo. Mai participai si la propriile concursuri, pe care uneori, le mai si castigai, chiar tu vorbesti de coruptie?:lol:
Penibil e putin spus.
Pe bune? Nimic nou? Zero inspirație.
Premiul de la gazetă nu a fost vreodată revendicat iar participarea a fost doar de fațadă, ca să nu se facă legătura dintre mine și adsum.Probabil trebuia să refac extragerea, cum de altfel am fost acuzat că tot fac, ca să nu mai dau apă la moară. Tot ce-mi pot reproșa e faptul că s-a pierdut un premiu constând în
100 pepite și un cufăr de oțel. La extragerea pentru evenimentul de forturi n-aveam cum să fiu extras, dar astea-s detalii pe care n-ai de unde să le știi tu, că nu le știa nici Elmerică, așa că n-avea cine să sifoneze. Când mi s-a adus in vedere că nu mai am voie să particip la speed-uri de pe contul de jucător, deși anterior am fost încurajat s-o fac, m-am conformat. Atât de simplu. Cât despre nume, era liber la momentul respectiv și n-am nicio legătură cu cel/cea care l-a folosit anterior. Mă rog, tu fiind sătul de telenovele și OTV îți permiți să arunci cu tot felul de teorii ale conspirației. Te cunoaștem cu toții, nu ne mai suprind ieșirile tale.
 
sincer la 80% din extragerile de avatar, a dat doar la prietenii lui :))))) si el acum vorbeste de Elmer care chiar e netru in tot si asa trebuie, nu la orice planset si gadilat sa reactioneze.. vai vai

cum era?

Weeeaaa, astia m-au facut de ras iar... weaaa :(( succu hai iar pe forum sa ma ajuti weeaaa
Voiai și tu unul, este? Fără să participi, eventual. Din milă, pe care o emani prin toți porii.
De râs te faci tu cu fiecare intervenție în care scâncești pe aici, dar mna, de asta te-ai lovit întreaga ta viață.
 
Cat tupeu sa te plangi de fake-uri in momentul in care esti singurul care da fake-uri, fix la ore d-alea in care nu e nimeni on, decat tu si cateva clone :))
Si cata ipocrizie sa te plangi de coruptie cand pana nu demult participai la speedurile pe care le organizai aparand pe lista jucatorilor eligibili la extragerea pentru gringo. Mai participai si la propriile concursuri, pe care uneori, le mai si castigai, chiar tu vorbesti de coruptie?:lol:
Penibil e putin spus.

Vezi atașament 5632

Vezi atașament 5631
NORD
AleGsZ

Erai in echipa Nord la speedul de fort "Razboiul civil" si ai fost eligibil pentru extragere, desi il coordonai de pe contul de admin cu nume furat - Adsum.
Asta-i pe bune ? Sau editată ?? El ca și organizator a participat și câștigat la propriul concurs ?
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Premiul de la gazetă nu a fost vreodată revendicat iar participarea a fost doar de fațadă
Deci stai sa inteleg. Tu ti-ai raspuns singur la propriile intrebari, ai trimis mesaj catre contul de admin, ai intrat pe adsum, ti-ai citit raspunsurile, le-ai validat, apoi te-ai trecut pe lista de jucatori cu raspunsuri corecte, ulterior trecandu-te ca nume pe roata si iesind castigator. Apoi te-ai gandit ca e o idee foarte buna sa ramai castigator si sa te treci pe lista castigatorilor atasand si gif cu extragerea la care ai iesit castigator? =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Chiar atat te duce capul? :))
De ce sa participi de fatada, ca n-ai curaj sa te afisezi cu numele real? Crezi ca nu era deja evident cand iti dadeai like-uri de pe zgarcitu westului sau ca erati on la aceleasi ore, avand aceleasi glumite de doi bani?
Si cum sa te credem noi ca n-ai revendicat premiul? Ne-ai dat vreun motiv sa avem incredere in tine? Iti ascunzi identitatea, stergi comentarii care te dau de gol (desi nu incalca regulamentul), participi la speedurile coordonate de tine, iti dai singur premii la gazeta, te lauzi la prieteni cu tichetele pe care (nu) le vezi, dar acum noi ar trebui sa te credem ca n-ai revendicat premiul? :))
Probabil trebuia să refac extragerea, cum de altfel am fost acuzat că tot fac
Evident ca trebuia sa o refaci, s-a pierdut un premiu din vina ta, ca n-ai avut cojones sa iti asumi cine esti pana n-ai fost dat afara si ai inceput sa faci scandal pe forum.
Cât despre nume, era liber la momentul respectiv și n-am nicio legătură cu cel/cea care l-a folosit anterior
L-ai ales intentionat sa induci lumea in eroare :)
ca să nu se facă legătura dintre mine și adsum

Când mi s-a adus in vedere că nu mai am voie să particip la speed-uri de pe contul de jucător, deși anterior am fost încurajat s-o fac, m-am conformat.
Adica tu nu stiai ca nu ai voie? Regulementele pe care le tot postezi la fiecare concurs nu le citesti?! Scrie destul de clar acolo. Chiar nu cred ca ti-a zis just sa participi. Si chiar daca ti-ar fi zis, stiai foarte bine ca e interzis. Cand ati primit gringo de craciun, motivul invocat pentru cadoul generos a fost ca nu ati putut participa la concursuri. N-ai facut legatura, asa-i? :))
Si cand anume te-ai conformat? Ca ai participat la tot ce-ai putut. Te-ai conformat dupa ce n-ai mai fost parte din echipa? :lol:
1685900252487.png
 
Nu e deloc editata asta facea, revenim si cu lista castigatorilor? sa vedeti ca toti sunt din anturajul lui?

@str8wWw vocalizeaza pe aici ca avea beneficiu de pepite constant, ah.. sau brusc norocul? Fapte, nu vorbe.

Papusica mea :* alegsuta
WOW !!! Omu-și oferea premii singur, încălgând lipsa de bun simț față de participanți și acum comentează de cum administrează Elmer.
Săracul om...sper că este un puști de 12-15 ani, că altfel îmi este milă de părinții lui.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
@Emiliano Zapata Nu am editat nimic, se poate verifica tot, informatiile inca sunt disponibile pe forum.

Gazeta nr. 6:
Se poate vedea si cum marea majoritate a castigatorilor sunt persoane din anturajul lui. Cam toti care il vorbeau de bine pe forum erau fix aia care castigau.

Al 4-lea mesaj pentru tabelul cu jucatori participanti:
Din pacate, videoclipul de pe twitch cu extragerea castigatorilor a fost sters.

Nu toți sunt ca tine să caute validare pe forum și să-și dea like de pe un cont pe altul
Fix asta faceai in primele luni de zile, dar ti-ai retras like-urile dupa ce ti-am atras atentia :))
Daca scrii "ipocrizie" in DEX apare poza ta :)
participai la toate concursurile în timp ce îi îndemnai pe alții să n-o facă
N-am spus nimanui sa nu participe, incepi sa minti cum o faceai si cand ziceai ca nu esti adsum. Apoi te miri de ce nu are nimeni incredere in spusele tale.
Participam din pura curiozitate, eram curios de cate ori esti dispus sa invarti rotile alea pana sa dispara numele meu de acolo :njub:

Mi se cam rupe de ce crezi tu
Ma citezi cam mult pentru cineva caruia "i se rupe" :njub:

Ușurel travestitule, că-ți pocnește vena aia și nu vreau să te am pe conștiință. Cu mămica ta, cu cine o să am probleme? Iar își mărește tariful? Tu și așa ești o combinație între Naomi și Nikita, când mergi traumatizezi asfaltul. Ți-au dat interdicție la parada de 1 decembrie de frică să nu fie confundată cu parada lgbt. Nu te mai umfla pe aici, că poate ne amintim de perioada în care vorbeai de pe alte conturi și pretindeai că ești femeie.
Ce-s glumele astea de gradinita? Si de ce jignesti mamele altor jucatori? Asta faci cand ramai fara argumente?
 
Ultima editare:
@Emiliano Zapata Nu am editat nimic, se poate verifica tot, informatiile inca sunt disponibile pe forum.

Gazeta nr. 6:
Se poate vedea si cum marea majoritate a castigatorilor sunt persoane din anturajul lui. Cam toti care il vorbeau de bine pe forum erau fix aia care castigau.

Al 4-lea mesaj pentru tabelul cu jucatori participanti:
Din pacate, videoclipul de pe twitch cu extragerea castigatorilor a fost sters.


Fix asta faceai in primele luni de zile, dar ti-ai retras like-urile dupa ce ti-am atras atentia :))
Daca scrii "ipocrizie" in DEX apare poza ta :)

N-am spus nimanui sa nu participe, incepi sa minti cum o faceai si cand ziceai ca nu esti adsum. Apoi te miri de ce nu are nimeni incredere in spusele tale.
Participam din pura curiozitate, eram curios de cate ori esti dispus sa invarti rotile alea pana sa dispara numele meu de acolo :njub:


Ce-s glumele astea de gradinita? Si de ce jignesti mamele altor jucatori? Asta faci cand ramai fara argumente?
Urât așa, acum știu ce fel de om se plânge. Mulțumesc de postare !
 
Participam din pura curiozitate, eram curios de cate ori esti dispus sa invarti rotile alea pana sa dispara numele meu de acolo :njub:
Îți dai seama, toate se învârteau în jurul tău. Toți aveau ceva cu tine. Of, păcat că ești nevoit să împarți titlul de drama queen cu sado.
Ce-s glumele astea de gradinita? Si de ce jignesti mamele altor jucatori? Asta faci cand ramai fara argumente?
Gata sensibilule, că după iar spui că te îndemn la suicid. Voiam să-ți fac un bine și să te ajut să atingi norma lunară de raportări.
Ma citezi cam mult pentru cineva caruia "i se rupe" :njub:
Cineva trebuie să se sacrifice și să suplinească atenția după care tânjești în real.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus