Rezultate căutare

1. Domnul fie cu tine

Tutorial: Construire duelist

Pot incepe de la nivel 1? sau ar trebuii sa ai un anumit nivel pentru aceste builduri ?
  2. Domnul fie cu tine

Se merita ?

Iti multumesc pentru raspuns m-am lamurit.
  3. Domnul fie cu tine

Cum sa arat un item la setari si in chat

Cum sa arat un item la setari si in chat ? Multumesc anticipat.
  4. Domnul fie cu tine

Se merita ?

Am inteles dar inca o intrebare daca ar fii sa incepi de la 0 ce indemnari si clasa ai recomanda si cam pe la ce nivel ar trebuii sa faci reskill si costul in total si daca se merita sa facii asa sau ar trebuii sa te axezi de la nivel 1 pe cea ce vrei si care arma ar fii mai bine sa te axezi ca...
  5. Domnul fie cu tine

Cinema-The west

Hmm pare o problema ori de java script ori flash player asigura-te ca le ai instalate, updatate daca le ai vei vrea sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou se poate sa fie si un bug de la noul update.
  6. Domnul fie cu tine

Cateva intrebari.

Da mai merge chestia cu capcane, ti-as recomanda setul Matoaka(la nivel 145 iti va da cate +44 45 pune capcane eu unul il consider bun si la nivel mai mic acum ai putea sa-l schimbi si sa folosesti altul desigur si lasand asta depoarte mai ai si viteza de miscare de la set :) care mi-se pare...
  7. Domnul fie cu tine

Se merita ?

Se merita sa iti faci un caracter axat pe munci si dupa sa-dai reskill si daca da, care ar fi idealul?, vorbind de fortist sau duelist.