Rezultate căutare

1. Tutorial: Construire duelist

Sa vorbeasca si nea Ion, ca si el e om ......
  2. Margele de lemn (Idee de afaceri)

cum fac rost de coroana de flori albe pt misiunea "idee de afaceri ? ..... multumesc
  3. Misiuni repetabile

Mi-au disparut misiunile repetabile din Saloon ..... adica nu mai am posibilitatea sa selectez nici una pentru ca nu mai apar Dupa ce ma efectuat misiunea repetabila "Ucenic", cand am intrat din nou in Saloon si am selectat Misiuni totul era gol Cand vor mai apare din nou ?
  4. Municle deschise

ok, mersi .... presupun ca la un moment dat vor apare pentru a fi selectate din nou
  5. Municle deschise

Unde au disparut misiunile deschise pe care le aveam inainte de update-ul 2.04? cand dau click pe saloon si apoi pe fiecare in parte nu-mi mai apar niciuna din misiunile deschise pe care le aveam ????
  6. Probleme de functionare Lumea 15 (Georgia)

Desi am terminat toate celelalte munci din setul Craciun, nu-mi apare si ultima misiune, anume "Inger de Craciun" . (unde primesc palaria omului de zapada) .... suntem in 7.1.2013, deci ma incadrez ..... e vreo problema de nu apare aceasta misiune la serif ?
  7. Tarnacop

Vreau sa inchei si eu misiunea cu harta din 4 buc. si nu reusesc sa iau tarnacopul Sunt echipat cu harta, am gasit toate celelate item-uri (torta, rucsac, etc). Imi lipseste doar tarnacopul Am muncit la minereu de fier de mi s-a acrit (am 44 de bare de otel !!) si tot degeaba Aveti ceva idei ?