Rezultate căutare

1. Joe Eagle

Bonus TITLU

https://forum.the-west.net/index.php?threads/bonus-from-titles.57236/ am mai propus si eu pe .net asta dar tot degeaba..
  2. Joe Eagle

BUG Titlul Afacerist

am terminat misiunea Prietenul lui Colcord si la realizare imi arata cum ca am primit titlul de Afacerist,dar cand ma uit la titlurile mele,se pare ca nu exista titlul de Afacerist. 1. http://image.prntscr.com/image/fd875d6ebe9642febf79efb151638e99.jpeg 2...
  3. Joe Eagle

Tema de discutii despre Changelog-uri (updateuri)

cineva un link cu misiunea fraților drepți?
  4. Joe Eagle

Queens

mersi de lamurire shteff ;) se poate inchide.
  5. Joe Eagle

Queens

o intrebare prosteasca si de la mine. de ce au personajele feminine din seria de misiuni "Drama Queens" mustata?
  6. Joe Eagle

Browser pentru mobil

si eu recomand tot Mozilla Firefox,pentru userscript-uri si bataliile pentru fort care pe alte browsere nu merg.
  7. Joe Eagle

Probleme de functionare Lumea 1

Kiki nu o sa iti apara daca nu ai terminat misiunea Salvaza salonul partea I . Evident ca a terminat salveza salonul partea I daca o are pe kiki.
  8. Joe Eagle

Probleme de functionare Lumea 1

imposibil sa nu-ti apara maria in salon,e un caracter Default.Poate ai tu vreun bug..fa un print
  9. Joe Eagle

Tutorial: Construire duelist

tutorialele de aici nu ar trebui sterse sau actualizate?
  10. Joe Eagle

Discutii - Concursuri

daca te referi la concursul cu scrisoarea,pe mine ma poti elimina :)) am gresit-o
  11. Joe Eagle

La taclale

da au mai multe pentru ca acolo e activitate,si sunt si jucatori multi....
  12. Joe Eagle

Instant

Cinema
  13. Joe Eagle

Instant

sunt doua modalitati,modalitatea gratis in care astepti 24 de ore pana se schimba oferta sau poti plati 5 pepite iar negustorul schimba oferta instant
  14. Joe Eagle

La taclale

ar trebui sa se implementeze o migrare FORȚATĂ a jucatorilor dupa lumile moarte si sa se faca 2 sau 3 lumi in care sa fie toti jucatorii activi si sa fie ca pe The West.net , 10.000 jucatori pe o lume.nu cum avem noi maxim 2500 cu tot cu clone
  15. Joe Eagle

Now Playing

smechera rau melodia <3
  16. Joe Eagle

Instant

41800 puncte
  17. Joe Eagle

Discutii - Concursuri

trebuie sa fii atent si pe faza , mai tot timpul pe forum,asta e tot ..
  18. Joe Eagle

Instant

Confecționează o sută de produse cu dificultate verde
  19. Joe Eagle

Instant

4
  20. Joe Eagle

BUG AVENTURI

se pare ca nu intereseaza pe nimeni ..