Rezultate căutare

1. Aithusa

La taclale

Cine a pus carciuma in drum ala n-a fost om nebun.....
  2. Aithusa

Concurs - Coșulețul cu ouă

3. Aithusa

Tombola Vestului Sălbatic (loterie)

PRO . Nu suna rau . Aici ar avea toata lumea sanse de a castiga un item valoros . Sa speram ca adminii vor propune aceasta idee developerilor.
  4. Aithusa

Discutii Construire duelist

Nu te mai plange atat ca nu sunt radicale modificarile la duel asa cum le vezi tu. Fa level si dueleaza-te cu duelisti pe masura sau cei care au nivel duel pentru ca nu i-a pus nimeni sa urce nivel duel vreo 200 si ei defapt au de abia level 70. Nici mie nu mie se pare NORMAL cand nu ai oras sa...
  5. Aithusa

De ziua ta....

Mama mea dragă M-a crescut mama în poală De la leagăn până la şcoală Zile întregi şi nopţi de-a rândul, Mi-a vegheat somnul şi gândul . M-a învăţat să zâmbesc, Să zic mama,să iubesc. M-a învăţat apoi prin casă, Primii paşi până la masă. Mamă bună,mamă dragă, Te-oi iubi o viaţă întreagă Pentru...
  6. Aithusa

Greşeli în text

7. Aithusa

Event V Day

Multumim,krystyan pentru informatie. Macar acum stim cand vine..... Mary08,aia nu sunt romani :))))) sunt nemti
  8. Aithusa

La taclale

Alta intrebare !
  9. Aithusa

La taclale

da,te stiu de cand faceai builduri de duel si faceai tutoriale pentru jucatori. Inca nu ai mai activat pe forum...... :(
  10. Aithusa

La taclale

ooo lume noua . Salut ! :D
  11. Aithusa

Tutoriale - the west - you tube

Aha,mersi pentru sfat ;)
  12. Aithusa

Concurs de rime

La Obor,lângă,tarabă, Vine-n zbor un sturz Și-ntreabă: -Azi e nuntă-n trandafiri! Ce să iau la musafiri? Ia o varză Pentru buburuză ! Și urzici la rândunici Și brânduşei la porumbei. Ia mărar pentru sitari! Castraveți pentru sticleți, Legături de trifoi Pentru domnii pițigoi. Ia...
  13. Aithusa

The-West - reintors in joc dupa ceva timp

Perfect. Te astept la mine in orasul Vikings :D
  14. Aithusa

Tutoriale - the west - you tube

"zi faina sa aveti" :D Bun,bravo. Imi place ideea asta pe care ai avut-o. GG ! As vrea un tutorial pentru misiuni si buildul ce te ajuta sa faci toate misiunile de pe harta. Mersi !
  15. Aithusa

ITEME UPGRADATE

haha buna asta :D Inseamna ca te tine buzunarul :)))) Altii nici nu au iteme +4 si tu deja vrei +6. Supeeer
  16. Aithusa

The-West - reintors in joc dupa ceva timp

Vezi ca ti-am dat PM . In primul rand e important si pe ce vrei sa te axezi pe joc.
  17. Aithusa

Set ded moroz NEGOCIABIL?

Corect,JTX. Rabdare :D
  18. Aithusa

Fa o rima :)

Fiind băiet păduri cutreieram Şi pe toţi ţi-i leşinam . ( dueliştii ştiu de ce )
  19. Aithusa

Ghiceste vedeta

Frumos,da' nu prea ! Nu se mai vad pozele. Pacat :(
  20. Aithusa

Ce obiect credeti ca va reprezinta ?

Pe mine ma reprezinta lingourile din depozit :))))