Rezultate căutare

1. kod

La taclale

Uite pe acasa. Pierd vremea, asa ca de sambata dupa-masa. Voi ce faceti?
  2. kod

La taclale

Noua? Cam de aceeasi varsta cu jocul :))
  3. kod

La taclale

Salut!
  4. kod

La taclale

Poti pierde 84% din 2700 maxim...
  5. kod

La taclale

Neata !:up:
  6. kod

Cum pot accesa The-West de pe telefonul mobil?

Asta face tot :-j
  7. kod

N-are rost sa-ti pui mintea cu el decat in cazul in care ai ceva de extras petrol, ca la nivelul ala altceva nu gasesti. :)
  8. kod

echipe fort Colorado

Exista optiunea sa ignori ce scriu eu daca te deranjeaza. Te invit sa o faci ;)
  9. kod

echipe fort Colorado

Iti poate scrie altcineva numele in formular...
  10. kod

echipe fort Colorado

Da. Citez pe Elmer: "niste ciuriiburii" :)) "N.am ce de sa fiu invidios pe tine. N.ai realizat nimic notabil. " -> Realizeaza tu 1% din ce am realizat eu si vei trai linistit toata viata. Pana atunci, treci la joc de glezne ca nu esti calit inca.
  11. kod

echipe fort Colorado

Te roade prostia si invidia. Stiu, e caracteristica generala a romanului lucrul asta. @andrey: garantat nu te-ai inscris :)
  12. kod

echipe fort Colorado

Au uitat sa se inscrie si acum zic ca nu apar pe lista...:ras::ras:
  13. kod

In cazul tau, da...chiar foarte tare ;)
  14. kod

Iei ceva care are android 2.3, instalezi flash player si poti :))
  15. kod

Ai Android si nu ai Chrome... Inseamna ca ai ceva custom ROM, ca pe oficial ti-l baga pe gat vrei nu vrei si nu-l poti dezinstala.
  16. kod

Nici nu sti ce face aplicatia la care ai pus link, dar, totusi, ai pus. :)) Intra in Chrome la tine si vezi ce permisiuni are, apoi nu te mira de ce vezi la o aplicatie gen XBOX ;)
  17. kod

La taclale

Fa o tumba :)
  18. kod

E vorba despre orice alta tema de android. Toate au lag :)) Doar aia originala se misca CAT DE CAT binisor... :)) In rest...varza maruntita bine de tot. :) Vroiam sa zic ca poate daca lucrau si ei doar la cateva terminale sa le scoata optimizate calumea, dar chiar au asa ceva. Se cheama...
  19. kod

Oh da..pui o tema de WP pe android si dupa stai 5 minute pana deruleaza meniul saracutul de android :)) Nici n-are rost :-j
  20. kod

Ti-am zis eu :) Daca nu-ti place tie inseamna ca e naspa? :)) Ramai cu bine pe lagdroid daca ala-ti face placere. Deja e customozabil si WP-ul. Mai intereseaza-te si vezi.