Rezultate căutare

1. Speed Free for all

Nu este vorba de o lume noua ci una limitata in timp, cu o viteza mare de joc si cu bonusuri
  2. Speed Free for all

Anumite functii din cadrul jocului nu pot fi eliminate insa voi incerca sa gasesc o varianta de mijloc pentru toata lumea. Intre timp, am actualizat modul de joc pe baza mentiunilor primite si am mai adaugat o categorie noua pentru duelisti
  3. Un cufar vechi

Daca abea ai acceptat acel set de misiuni, cufarul poate fi deschis muncind la agave.
  4. Speed Free for all

[working in progress] Dragi jucători, Vom redeschide in curand lumea speed și vă invităm să vă alăturați! Informații generale: Toate regulile jocului se aplică pe acest server - jucătorii depistați că încalcă regulamentul vor fi eliminați definitiv Transferul de bani este dezactivat. Circul...
  5. Sugestie Concurs Avatar

Poti sa ne furnizezi un link catre acel concurs, sa vedem despre ce este vorba mai exact
  6. Tutorial: Munci de 15s.

Aviz amatorilor de spam - aveti o tema unde puteti sa o faceti. Data viitoare vor veni si avertismentele.
  7. Ziua Independenței 2020

HowdY Cowboys şi Cowgirls, Bine aţi venit eventul nostru anual organizat cu ocazia Zilei de Independenţă! Eventul va fi disponbil între 2 iulie ora 11:00 am (CEST) şi 23 iulie ora 23:59. Informații generale: Mai jos găsiți câteva informații utile despre event: Pe fiecare server, jucătorul...
  8. Changelog versiune 2.128 - marti, 30 iunie!!

În cursul zilei de Marti, 30 Iunie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.128. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Eventul de Ziua Independenței Am lucrat la evenimentul nostru anual de Ziua Independenței...
  9. Evenimentul de fotbal 2020

Howdy, Evenimentul de fotbal este activ. Cine va câștiga anul acesta Liga Wild West? The Soccer Event is running. Who will win the Wild West League this year? Aveți ocazia să achiziționați iteme pentru fanii de fotbal. Verifică magazinul nostru și alege cea mai bună ținută pentru tine! Între...
  10. Evenimentul de fotbal 2020

Howdy, iubitori ai fotbalului! Vara pare să fie aici. Ce-ar fi să fii mai activ? Poate e timpul să joace echipa ... cu mingea? Uită-te in jurul tău! Găsește-ți echipa, fii lider și câștigă meciul! Între 16 iunie și 26 iunie, veți avea șansa, cu puțin noroc, să găsiți până la 250 cartonașe...
  11. Final de event IBFC - editia 3

Dupa lungi batalii, evenimentul international de batalii la fort (IBFC - editia a 3-a) a ajuns la bun sfarsit. Si dupa cum cred ca ati aflat, echipa reprezentativa s-a pozitionat pe un onorabil loc 2! FELICITARI TUTUROR CELOR CE AU LUAT PARTE LA ACEST EVENT! Daca doriti sa le transmiteti un...
  12. Campionatul international de batalii la fort

Echipa noastra reprezentativa s-a pozitionat pe locul 2 la campionatul international de batalii la fort - editia a3-a! Felicitari intregii echipe dar si liderilor ce au dus la bun sfarsit aceasta provocare!!! Daca doriti sa le transmiteti ceva, accesati urmatorul link.
  13. Changelog Changelog versiune 2.127 - marți, 16 iunie!!

În cursul zilei de Marți, 16 Iunie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.127. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Modificări la disponibilitatea negustorului Angus McGuffin s-a decis să rămână alături...
  14. Speed Unu Mai bun!

Premiile celor ce s-au inscris in excelul transmis au fost alocate (sub forma de scrisori sau direct pe cont). In dreptul celor ce au primit a fost "adaugat" k Daca la caz am omis pe careva, va astept la suport cu ticket.
  15. Changelog Changelog versiune 2.126 - miercuri, 3 iunie!!

În cursul zilei de Miercuri,3 Iunie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.126. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Mai multe misiuni de la Angus McGuffin Multumim pentru feedback-ul dvs. Am creat mai multe...
  16. Vânzarea pompierului

Howdy Cowboys și Cowgirls, Se apropie vara și, ca în fiecare an, soarele va fi extrem de periculos în preerie. În fiecare an, locuitorii orașului tău se luptă cu focuri sălbatice. Pompierii și îndatoririle lor sunt foarte importante - vă puteți pregăti și cumpăra noul set de pompieri. Între...
  17. Speed Unu Mai bun!

Au fost validati castigatorii: Pentru a putea intra in posesia premiului, castigatorii sunt rugati sa completeze urmatorul google-sheet. A SE COMPLETA DE CATRE CASTIGATORI Mentiuni: - Tabelul va fi deschis 7 zile din acest moment (revendicarea ulterioara nu va fi posibila) - Premiile pot...
  18. Speed Unu Mai bun!

Runda speed s-a incheiat! Clasamentul de la inchiderea serverului este urmatorul: Castigatorii vor fi anuntati in maxim 48 de ore in aceasta tema (se vor face verificari finale cu privire la clasamentul jucatorilor).
  19. Un negustor nou și un event de meșteșug

Howdy Cowboys și Cowgirls! Astăzi am dori să introducem două noi surprize pe baza feedback-ului dvs. Să începem cu un nou comerciant. Angus McGuffin este fratele mai mic al lui Philip McGuffin, el locuiește într-o fermă izolată. Angus McGuffin este un om de știință nebun care studiază...
  20. Changelog Changelog versiune 2.125 - marți, 19 mai

În cursul zilei de Marți, 19 Mai intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.125. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Setul Războinicului Noul set IBFC oferit câștigătorilor este gata. Mai jos găsiți bonusurile...