Rezultate căutare

1. Drakath9

Cedez cont

Alegsz - colorado/georgia Drakath9
  2. Drakath9

Set indian

La ce set de misiuni se pot gasi cureaua si tomahawkul de indian, mai exact componentele setului "de viteza"?
  3. Drakath9

Turneu duel

Aloha. Vin si eu cu o noua propunere in materie de dueluri, ce are ca unic scop revigorarea lumilor de joc, si care suna cam asa: Crearea unui turneu de duel in stilul/formatul unui campionat mondial de fotbal, trecandu-se direct la fazele eliminatorii. Exemplu: 32 jucatori, duel 1 vs 1, raman...
  4. Drakath9

Sansa gasire produs

Exista vreo modalitate de a afla sansa maxima de gasire a unui produs? Mai exact, daca la "Cariera de granit" am sansa 425% sa zicem, cu premium 950%, cum pot afla sansa maxima la "Pe scena cu Buffalo Bill" ?
  5. Drakath9

Problema ridicare produse

Revin dupa o pauza de mai bine de 2 luni. Mi-am "restaurat" caracterele, insa am intampinat o problema. Toate itemele de pe piata au disparut. Atat cele cumparate, cat si banii de pe cele vandute. Exista vreo explicatie?
  6. Drakath9

Chest analyser

Cum se foloseste functia "Chest analyser"? Credeam ca functia este deja activa. Multam. Se poate da TC.
  7. Drakath9

Licitatie unica

Propun infiintarea unei licitatii unice, ca aceea de acum cativa ani. In ce consta aceasta licitatie? Un item unic va fi scos la licitatie pe West, pe fiecare lume in parte. Timp de cateva zile/o saptamana oricine poate licita oricat la itemul respectiv. La final, jucatorul care a licitat...
  8. Drakath9

Top 20

10k pentru primul care imi trimite PM cu top 20 duelisti colroado - all time :D
  9. Drakath9

Tutorial duel - build-uri, sfaturi, caracteristici

In acest nou tutorial veti gasi, pe rand, tot ce trebuie sa stiti despre dueluri, si nu numai. Sa incepem cu indemanarile necesare: Eu le impart in 2 categorii: A) principale - cele care influenteaza in mod direct duelul B) secundare - cele care nu influenteaza direct duelul, dar totusi...
  10. Drakath9

Inventar

Ce anume trebuie sa fac pentru a-mi publica inventarul? Butonul de "import" din vechea versiune nu-mi mai apare.
  11. Drakath9

O bucata dintr-un biletel, partea I

La ce munci poate pica prima parte dintr-un biletel?
  12. Drakath9

Corect sau nu?

"Daca cineva ma poate contrazice atunci cand spun ca mi s-a facut o nedreptate , si are dreptate , voi da delete imediat...daca nu , dati-mi voie sa-mi fac publica nemultumirea... Un jucator , cunoscut , plin de "fair play " , a afisat la profilul sau o insiruire de semne , jignitoare la...
  13. Drakath9

Prieteni

Cate persoane poti avea in lista de prieteni? Banuiesc ca exista un numar exact, la mine nu merge sa mai trimit invitatii de prietenie dupa un anumit nr de persoane.
  14. Drakath9

Bug sau ce?

http://imageshack.us/photo/my-images/827/ssssscm.png/ Daca se poate as vrea sa-mi explice si mie cineva faza asta. Am dat un duel, iar cand era pe terminate aparea icon-ul asta. Cand aparea, cand disparea.
  15. Drakath9

Nelamurire

Buna seara! Am o nelamurire, si as vrea sa stiu daca este un bug sau altceva. Am observat ca rapoartele de duel carora nu le-am scos restrictiile au disparut. De ce? Celelalte rapoarte carora le-am scos restrictiile au ramas. Este vreo explicatie?