Rezultate căutare

1. Dj Shacalul

Scoaterea timpului de asteptat la crafting

Da sunt de acord cu tine! 99.9% din jucatori cred ca s-ar lasa pagubasi si restu 0.1% dupa ce au reusit sa faca 650 sterg contul:)
  2. Dj Shacalul

Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

In cazul in care ai terminat misiunile de inceput "La drum intr-o noua aventura" iti apar repetabile zilnic la oamenii din salon
  3. Dj Shacalul

Construire fortist

Daca puteti da indicatii cu build-uri incercate de voi si exemple de batalii pe westforts sa le vedem pe replay lumea ar putea sa isi faca o parere ce si cum. PS Am vazut multe caractere de fort... multi ne luam dupa indemanarile lui x sau y dar nu toti avem aceeasi clasa de caracter ;)
  4. Dj Shacalul

Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

Momentan, daca nu esti duelist sau muncitor cam slabe sanse sa ei cufar de otel in bataliile de fort!
  5. Dj Shacalul

Buchet

Topicul poate fi inchis! Multumim pentru informatie mandra!
  6. Dj Shacalul

Buchet

Nu cred! Sau e posibil ca asta sa fie misterul celor care anul trecut au gasit 3 buchete au luat doar 2 puncte de viata iar anul asta au gasit din nou buchet!
  7. Dj Shacalul

Buchet

Probabil anul trecut nu au luat toate 3 buchete... Oricum daca cineva a gasit si anul acesta e bine sa anunte. PS: iulianp stii ceva despre aceste buchete? sunt repetabile?
  8. Dj Shacalul

piata

Parerea mea Sunt de acord ca pretul produselor sa aibe un maxim de vanzare valoare produs*10 problema mea este alta. Nu stiu cati dintre playeri sunt de acord sa vanda cheia 2 la 460$ sau un bulgare neobisnuit la 10$ si exemplele pot continua. Daca tot se lucreaza la acest sistem itemele...
  9. Dj Shacalul

Misiune - Speranța moare ultima

Pentru aceasta misiune gasiti oarecum o explicatie aici Nivel 100 - Speranța moare ultima Toate bune si frumoase acceptati sambata misiunea. Foarte important tot sambata intre aceleasi ore (Timpul serverului: 12:00 - 15:00) incheiati misiunea. De ce? Puteti baga apoi ca nebuni explorare...
  10. Dj Shacalul

Recrutare fort : ON sau OFF

PRO o idee geniala
  11. Dj Shacalul

InnoGames toolbar [Discutii]

Testeaza-l
  12. Dj Shacalul

Nu poti renuntza e serchul de la ei care il baga automat :)
  13. Dj Shacalul

Vin si eu cu o propunere de toolbar M-am gandit sa creez un toolbar il puteti descarca de aici Toolbar Pasii de instalare! 1. Descarcare gratuita 2. In coltul dreapta sus va aparea un buton (Permite sau Allow) dati un click 3. Se deschide o fereastra asteptati cateva secunde pentru...
  14. Dj Shacalul

Discuţii despre modificările regulamentului

Si eu sunt 100% impotriva banii sunt ai fiecarui jucator si el e liber sa decida ce va face cu banii lui poate sa dea si 30 000$ pe o haina sau pe o banderola.
  15. Dj Shacalul

Revolverul lui Young si mult offtopic in legatura cu Belle Star's...

Fara ajutorul lu Mihai nu mai era banala:D
  16. Dj Shacalul

Stergeti ma imaginile alea 2
  17. Dj Shacalul

Raman la ideea cu documentele de la incendiu sau biletul de tren la produs fara arma si intre orele 18:30 - 19 si ceva banii peste 2500$ SPER SA NU MA INSEL
  18. Dj Shacalul

Ati plecat pe aratura eu zic sa va limitati disctutia aici strict la ce ne trebuie noua
  19. Dj Shacalul

In ghicitoare Mihai nu spune nimic de zi.- poate fi in orice zi si ora 18 30 ora este din nou parerea mea Care e de acord cu treaba asta si inca ceva am si eu o intrebare e careva care la batut din prima pe Billy fara sa il lesine?
  20. Dj Shacalul

Parerea mea e ca produsul e bilet de tren il poti face relativ usor la lev 40 Ziar si afis faci rost de la lev 2 3 Stinge incendiu e mai greu sa faci la lev 40 e doar parerea mea