Rezultate căutare

1. euala0

Cedare cont

Cedez contul euala0 gratuit. Inventar mare aproape toate seturile gata, nivel 132 ,90 % din misiuni terminate, 73% dintre realizari. (asta pe ro1, pe celelalte e praf) Nu cedez la bogatani sau persoane cu nivel mare pe ro1, caut o persoana serioasa care sa aiba grija de cont , sa-l dezvolte si...
  2. euala0

Ajutor-logare

Neata, acum 5 min jucam linistit west si google chrome mi-a dat crash. Am inchis pagina de west si am redeschis-o iar . Faza e urmatoarea: imi scriu numele si parola si le accepta, imi apar toate lumile si ma lasa sa aleg intre ele, cand ma conectez, ma redirectioneaza spre pagina principala. Ce...
  3. euala0

La multi ani 2014!

La multi ani ! Va doresc un 2014 plin de fericire si impliniri.
  4. euala0

Sanie-Rugaciune

Astazi sau maine ma rog de 10 ori ca sa imi dea sania?
  5. euala0

Sanse Declaratie

Sansele sa-mi pice declaratia de independenta sunt egale cu sansa de a pica pusca lui frank, fularul lui king etc?
  6. euala0

Tombola Craciun 2013

Unde e tombola? Trebuia sa apara la 10 fix si nimic.
  7. euala0

Intrebare.

Daca un jucator scrie la profil ca , cedeaza contul iar jucatorii dau mesaj sa ii ceara contul, jucatorul care cedeaza poate sa le provoace banul pe baza telegramei in care jucatorii cer contul?
  8. euala0

Discuţii pentru începători

Datorită numărului mare de topic-uri plin cu întrebări care devin din ce in ce mai idioate(să mă ierte patrat si lord ion , dar asta e adevarul) m-am gandit sa deschid un topic prin care sa usurez munca adminilor. Puneti intrebari, iar cei experimentati vor oferi un raspuns( rog sa raspunda...