Rezultate căutare

1. alex4lord

Scoaterea aventurilor de la misiuni!

Propun sa se scoata aventurile de la misiuni, m-am saturat sa joc la aventuri pentru o amarata de misiune si sa nu castig. Pur si simplu nu le am iar oamenii imi tot zic ca-s clona. Nu mi se pare normal ca nu poti sa termini o misiune doar pentru ca nu stii sa joci la o aventura. Daca nu se...
  2. alex4lord

Reinorea Spiritelor Partea I

Salutare poate sa-mi dea si mie cineva un link spre reinoarea spiritelor part I? Am gasit partea a doua dar nu gasesc partea I si nu stie de ce.
  3. alex4lord

Problema Haine de lucru

Salutare, dupa cum stiti la fiecare munca este in stanga jos Haine de lucru si iti alege automat calculatorul care sunt cele mai bune haine din inventarul tau actual. Mi se intampla uneori sa numai mearga si sa-mi dea o chestie cu 3 casute: Prima e Continua (care nu face nimic si de multe ori...
  4. alex4lord

Event facut in gluma?

Salut Am intrat si eu azi pe the-west si am vazut ca e event, pana aici totul e ok. Cand vad ce premii sunt am zis ca iar e 1 aprilie. Pana la urma astea vor fi premiile sau se va face un update si se v-a modifica?
  5. alex4lord

Intrebare duel

Salut, am fost atacat azi de cineva care avea impuscare mai mica de 455 (nu stiu sigur cat deoarece nu era in top) iar eu avand reflex 421. Intrebarea mea e cum a reusit tipul sa-mi prinda 320+? chiar si 400 in cap, daca aveam 350 intelegeam dar e diferenta de 30 aproximativ si chiar in halul...
  6. alex4lord

Craite

Salutare, dupa cum stiti sau nu incepand cu eventu asta nu se mai pot vedea persoanele care trimit craite. Intrebarea mea e urmatoarea exista un program sau ceva ca sa vezi cine da sau nu craite nu de alta dar nu vreau sa-i dau unei persoane care nu trimite deloc, plus ca mai tine si locu la...
  7. alex4lord

Incercarea Indiana (Traseul spiritelor)

Salut am si eu o problema cu aceasta misiune, am echipat ce scrie acolo si cand dau pe "accepta misiunea" imi spune ca nu indeplinesc cerintele misiunii.:shoot:
  8. alex4lord

Ingrediente pentru o surpriza

Salut, puteti sa-mi spuneti si mie unde gasesc lumanarile? Am 1/7 (gasita la portocale) dar celelalte 6 unde le gasesc? am cautat si pe twdb.info dar aia e de anul trecut si sunt doar 5 munci=> 5 lumanari , celelalte unde se gasesc?
  9. alex4lord

Iteme din St Patrick

Salut am si o problema cu itemele. Luni mi-a picat toate itemele din set mai putin pusca si arma de foc. Deja mai sunt 2 zile si se duce eventu. Intrebarea mea este de ce nu pica pusca si arma de foc cand la altii le-a picat toate itemele intr-o zi si le-au mai picat si cate 3-4 iteme la o...
  10. alex4lord

Targul (Asasinarea lui Jesse James)

Am si eu o problema cu aceasta misiune imi zice sa deschid circul calator l-am deschis de 10 ori si nimic trebuie sa ma duc cumva la circ?
  11. alex4lord

Test de recrutare(Transportatorul)

Salut am si eu o problema am cumparat din piata un produs de 1200$ si nu mi s-a pus la misiune, trebuie sa fac cumva altceva? Am o micã sarcinã pentru tine înainte de a te angaja. Comerţul liber este tipul de afacere unde se fac bani serioşi. Trebuie sã ştii cum sã cumperi şi sã vinzi bunuri...
  12. alex4lord

Comoara (Valuri de Atac)

Salut am dat un search pe forum dar nam gasit ceea ce am vrut. Dupa cum scrie si mai sus sunt la Comoara (Valuri de Atac) unde trebuie sa-l bat pe razboinicul Cree care imi pune ceva probleme sunt pe vigoare si am asa 320 vigoare cu bonus 317 rezistenta cu bonus si in jur de 150 tintire , am...
  13. alex4lord

Halloween-portocala zaharisita

Salut am 3 portocale , 1 echipata pe mine am dat 10 ore la trestie de zahar si nu vrea sa-mi dea portocala zaharisita pe tw-tb scrie ca misiunea e valabila de pe 27-10 pana pe 01-11 spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa-mi dea odata portocala zaharisita:d:d
  14. alex4lord

O nelamurire despre tintire

SALUT! Am si eu un duelist de lvl 119 si nu prea mam lamurit cu tintirea.... cu hainele de aparare am 150 si cand ma ataca cineva nu nimeresc mai mult de 4-5 ori dar el nimereste de 5-6 ori sa nu-mi ziceti ca e de la ferire ca am 160 ceea ce e destul de bine cred eu. Acum intrebarea tintirea ma...
  15. alex4lord

O fi Bug?

Salut acum o zi am avut viata 1870 iar acum am 1690 e vreun bug sau ce?:boone:
  16. alex4lord

ZIUA INDEPENDENTEI-Intrebare

Salut am si eu o intrebare legata de ziua independentei , daca nu fac misiunea aia prin care trebuie sa dau Prototipu Si Obuzu Neexplodat pentru o rosie pot sa mai primesc misiunea cu 2 carisma si o medilie? Si as vrea sa stiu la ce sunt bune prototipu si obuzu ? Bafta la toti :cooln:
  17. alex4lord

O intrebare

Salut am luat a 2 cheie si acum nu imi mai apare urmatoarea misiune la seriful John (asa arata pe tw-db) este un bug?:D
  18. alex4lord

Intrebare despre misiunile de pasti

Putem lua ouale daca rezolvam in alta ordine misiunile? :D
  19. alex4lord

O intrebare despre NPC-uri

Am si eu o intrebare despre Npc-uri , de fiecare data cand dau duel cu un npc primesc maxim 30 exp ce-i asta? ce sa fac eu cu 30 exp la lvl 79? Inainte de updatu 1,30 primeam minim 100 exp de la un npc... este un bug ? sa stiu sa numai consum energia degeaba :D
  20. alex4lord

O intrebare

Asa mam dus sa dau duel cu npc-urile si uitati ce am vazut http://img440.imageshack.us/img440/4420/thewestq.png E un bug sau chiar sa implementat lvl 99+?<3W