Rezultate căutare

1. Tiziana

Palaria de la noua misiune

Multumesc !
  2. Tiziana

Palaria de la noua misiune

Astazi a inceput o noua misiune ,numai ca ambele palarii sunt de genul masculin si nu pot continua misiunea. Am ales pieptene , imbracaminte feminina traditionala falla pentru cap si sa am surpriza sa nu o pot echipa pentru ca este genul masculin .
  3. Tiziana

Campionatul international de Lupte la Fort – Editia 1 (2015) - Inscrieri

Nume: Tiziana Lume: Delaware Caracter: Soldat
  4. Tiziana

Misiune

Multumesc .Oare la esarfa pot echipa orice esarfa ?Pentru ca misiunea in principiu se deblocheaza la level 80 ,esarfele sunt disponibile incepand cu level 85,singura esarfa disponibila pana in level 80 e esarfa mexicana si esarfa lui Rupert Walker.
  5. Tiziana

Misiune

Eu m-am blocat la urmatorul pas al misiunii.Nu reusesc sa imi dau seama care este palaria neagra de lana si ce fel de esarfa trebuie sa echipez .
  6. Tiziana

Belle Starr

Trebuie sa ridici produsul cumparat si banii obtinuti din vanzare ca sa poti completa misiunea.
  7. Tiziana

Event Halloween 2013

Găsește leacul (Coșmar în Vestul Sălbat... - Bătuţi până la inconştienţă în dueluri cu bandiții: 0/10 Atacul surpriză (Chemarea spre aventură) - Bătuţi până la inconştienţă în dueluri cu bandiții: 0/5 Am 24 de ore de cand tot ma chinui sa lesin macar un bandit si nu reusesc...
  8. Tiziana

Ziua muncii

Tigari de la munca ,, muta caii,,
  9. Tiziana

Christopher's Parade Set

s-a raspuns deja
  10. Tiziana

Christopher's Parade Set

eu am dat 10 minute
  11. Tiziana

Christopher's Parade Set

Am gasit pantalonii la ,,foreaza o fantana,, ,cureaua la ,,curata grajdul,, ,camasa la ,,cowboy,, , acum incerc sa gasesc ultimile doua iteme .
  12. Tiziana

haway set de incepator

Trebuie sa ai terminat setul de misiuni ,,Inima de foc ,,
  13. Tiziana

Steve Chuck - Pachetul lui Henry

in county 2 cauti punctul alb
  14. Tiziana

Misiuni de Paste

Paşte (Oul de Paşte din oraşul fantomă) Lângă oul de Paşte, găseşti un bileţel care marchează punctul estic de legătură ca punctul următor în goana după ou. Pe harta mica imi apare punctul alb {East Point} dar cand dau click pe el si se deschide harta mare nu imi indica absolut nimic !!
  15. Tiziana

Misiuni de Paste

2.1 Numai ca East Point si West Point nu apar pe harta !!!Am mers in orasul fantoma ,am luat primul ou si m-am blocat pentru ca West/East Point nu imi apar pe harta !
  16. Tiziana

Probleme de functionare Lumea 12 (Delaware)

Cat mai dureaza pana lumea Delawere este din nou disponibila ?