Rezultate căutare

1. Ajutor comoara ta neagra - partea a2a!!!

a terminat cineva misiunea? nu pot sa-l impusc pe strain sa termin si eu cu ea!! Ma poate ajuta cineva sa-mi zica unde sa lovesc si cu ce arma? Multumesc!!!
  2. Curea Al Swereangean

Desi am deschis cufere sperand ca voi gasi aceasta curea tot nu am reusit sa o gasesc...a gasit-o cineva si in ce cufar a gasit=o....cu pepite sau obligatiune sa stiu si eu unde pot da cu ea! Mersi
  3. Un pic de ajutorr!!!

sunt la misiunea cu soarta familiei Cunningham si trebuie sa=l lesin pe strain....cu toate astea nu reusesc sa il bat desi i-am luat si 1600 la viata!! Care-i smecheria sa=l bat? ma ajuta cineva?:tumble:
  4. misiune Comoara - Waupee

sal am si yo o problema cu razboinicul Cree....nu reusesc sa=l inving....pe primi i=am batut usor da asta ma enerveaza.....am pus pe mn haine bune am schimbat la duel si tot nu reusesc sa=l nimeresc....ma ajuta cineva cu o idee cv? :mad:
  5. Lamurire!!

incerc csa cumpar pepite cu cardul (Visa electron) dar mereu imi da eroare.....cardu are bani pe el nu inteleg dc nu merge...are cnv vreo sugestie?
  6. Raidul

Daca urmaritorul de la misiunea raidul are viata 0 atunci de ce...nu il pot invinge.....??? M-am duelat cu el si mi-a aparut la raport ca i-am luat 324HP....cum e posibil > Plus ca nu il pot invinge deloc ma lesina mereu...am incercat si la maine si la cap si tot degeaba.....ma ajuta...
  7. Misiune noua?

sal am vazut pe TW-DB.info ca a aparut o misiune noua la level 50 - Aurul mexicanilor...am level 54 dar nu mi-a aparut! Stie cnv Dc? sau ce trebuie sa fac ca sa apara?<3W