Rezultate căutare

1. Changelog Changelog versiune 2.129 - marti, 14 iulie!!

În cursul zilei de Marti,14 Iulie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.129. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. O invitație la deschiderea stației Setul de misiuni "Noua stație de tren" este...
  2. Speed Free for all

Dragi jucători, Vom redeschide in curand lumea speed și vă invităm să vă alăturați! Informații generale: Toate regulile jocului se aplică pe acest server - jucătorii depistați că încalcă regulamentul vor fi eliminați definitiv Transferul de bani este dezactivat. Circul călător este...
  3. Ziua Independenței 2020

HowdY Cowboys şi Cowgirls, Bine aţi venit eventul nostru anual organizat cu ocazia Zilei de Independenţă! Eventul va fi disponbil între 2 iulie ora 11:00 am (CEST) şi 23 iulie ora 23:59. Informații generale: Mai jos găsiți câteva informații utile despre event: Pe fiecare server, jucătorul...
  4. Changelog Changelog versiune 2.128 - marti, 30 iunie!!

În cursul zilei de Marti, 30 Iunie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.128. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Eventul de Ziua Independenței Am lucrat la evenimentul nostru anual de Ziua Independenței...
  5. Evenimentul de fotbal 2020

Howdy, Evenimentul de fotbal este activ. Cine va câștiga anul acesta Liga Wild West? The Soccer Event is running. Who will win the Wild West League this year? Aveți ocazia să achiziționați iteme pentru fanii de fotbal. Verifică magazinul nostru și alege cea mai bună ținută pentru tine! Între...
  6. Evenimentul de fotbal 2020

Howdy, iubitori ai fotbalului! Vara pare să fie aici. Ce-ar fi să fii mai activ? Poate e timpul să joace echipa ... cu mingea? Uită-te in jurul tău! Găsește-ți echipa, fii lider și câștigă meciul! Între 16 iunie și 26 iunie, veți avea șansa, cu puțin noroc, să găsiți până la 250 cartonașe...
  7. Final de event IBFC - editia 3

Dupa lungi batalii, evenimentul international de batalii la fort (IBFC - editia a 3-a) a ajuns la bun sfarsit. Si dupa cum cred ca ati aflat, echipa reprezentativa s-a pozitionat pe un onorabil loc 2! FELICITARI TUTUROR CELOR CE AU LUAT PARTE LA ACEST EVENT! Daca doriti sa le transmiteti un...
  8. Changelog Changelog versiune 2.127 - marți, 16 iunie!!

În cursul zilei de Marți, 16 Iunie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.127. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Modificări la disponibilitatea negustorului Angus McGuffin s-a decis să rămână alături...
  9. Changelog Changelog versiune 2.126 - miercuri, 3 iunie!!

În cursul zilei de Miercuri,3 Iunie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.126. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Mai multe misiuni de la Angus McGuffin Multumim pentru feedback-ul dvs. Am creat mai multe...
  10. Vânzarea pompierului

Howdy Cowboys și Cowgirls, Se apropie vara și, ca în fiecare an, soarele va fi extrem de periculos în preerie. În fiecare an, locuitorii orașului tău se luptă cu focuri sălbatice. Pompierii și îndatoririle lor sunt foarte importante - vă puteți pregăti și cumpăra noul set de pompieri. Între...
  11. Un negustor nou și un event de meșteșug

Howdy Cowboys și Cowgirls! Astăzi am dori să introducem două noi surprize pe baza feedback-ului dvs. Să începem cu un nou comerciant. Angus McGuffin este fratele mai mic al lui Philip McGuffin, el locuiește într-o fermă izolată. Angus McGuffin este un om de știință nebun care studiază...
  12. Changelog Changelog versiune 2.125 - marți, 19 mai

În cursul zilei de Marți, 19 Mai intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.125. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Setul Războinicului Noul set IBFC oferit câștigătorilor este gata. Mai jos găsiți bonusurile...
  13. Vânzare specială

Howdy Cowgirls şi Cowboys, Vara asta este foarte calduroasă şi pentru asta, Henry, barmanul nostru, s-a decis să ia o pauză şi să închidă salonul în acest timp. Dar ce facem cu băuturile reci şi uimitoare de care avem nevoie cu toţii în aceste zile călduroase?! Vei putea să ai grijă de salon...
  14. Changelog Changelog versiune 2.124 - marți, 5 mai

În cursul zilei de Marți, 5 Mai intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.124. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. La mulți ani The West! Este vremea să sărbătorim cei 12 ani ai The WEST. De această dată v-am...
  15. !!12 ani THE WEST!!

Howdy Cowboys și Cowgirls, Săptămâna aceasta sărbătorim 12 ani. Acum 12 ani am început cu VOI aventura noastră în preeria sălbatică a vestului. Mulțumesc! Vrem să vă mulțumim pentru că ați fost alături de noi, pentru fiecare feedback, pentru fiecare critică și motivație de a face tot mai mult...
  16. Speed Unu Mai bun!

Dragi jucători, Vom redeschide in curand lumea speed și vă invităm să vă alăturați! Informații generale: Toate regulile jocului se aplică pe acest server - jucătorii depistați că încalcă regulamentul vor fi eliminați definitiv Transferul de bani este dezactivat. Circul călător este...
  17. Changelog Changelog versiune 2.123 - miercuri, 22 Aprilie

În cursul zilei de Miercuri, 22 Aprilie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.123. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Setări ale itemelor Unele seturi sau iteme de misiuni nu puteau fi vândute la ambulant...
  18. Părți de avatar

Howdy Cowboys și Cowgirls, În cadrul evenimentului nostru anual de Paște de anul trecut am primit întrebări despre piesele avatarului de la Eventul de Paște. Anul acesta am dori să vă oferim 2 piese avatar legate de misiunile evenimentului de Paște și evenimentul de Paște din acest an...
  19. O nouă lume The WEST - OHIO!

Howdy Cowboy, Șerifii vestului sălbatic au plăcerea să vă anunțe apariția unei noi lumi in data de 18.05.2020 Noi aventuri te așteptă! Poți fi un șerif neînfricat sau un bandit șmecher, te poți duela sau poți construi orașe, iti poți lua prietenii cu tine să te ajute în misiunea ta de a...
  20. Changelog Changelog versiune 2.122 - marți, 7 Aprilie

În cursul zilei de Marți, 7 Aprilie intenționăm să efectuăm update-ul jocului la versiunea 2.122. Este posibil, ca această dată să fie modificată în cazul în care vor apărea probleme neprevăzute. Itemele Lucky Clover Noul nostru set de iteme Lucky poate fi upgradat. Cufărul...