Rezultate căutare

1. copilul minune

Propune numele viitoare lumi

Jericho .
  2. copilul minune

Amintiri

Frumoase printuri :up: Si eu m-am apucat in 2009, am jucat prima data pe lumea 5. Daca va mai aduceti aninte, aveam o misiune in care ne cerea sa ajungem la lvl 2 si trageam toti cate 2 ore la culegator de bumbac pentru 4 xp. Ce vremuri ... <3W
  3. copilul minune

Propunere pentru server

Poate ca acest lucru s-a mai propus si daca este asa, inseamna ca nu am fost eu atent si imi cer scuze. Dupa cum se stie, in momentul in care se face lvl, punctele de hp si energie se regenereaza. Eu as propune, ca odata cu regenerarea hp-ului si al energiei, sa se regenereze si motivatia...
  4. copilul minune

Event Halloween 2013

Buna dimineata. Eu am o problema si mai grava. La inceputul misiunii trebuie sa-l bati pe sheriff, pe indian si pe Maria. Mie in salon nu-mi apare Maria. Singurele persoane din salon sunt barmanul si indianul. Are cineva idee de ce nu sunt si ceilalti in salon? Aceasta problema o am doar pe...
  5. copilul minune

Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

probleme cu incheierea modului de vacanta Salut. Am si eu o problema pe lumea Colorado. Am activat modul de vacanta iar acum cand vreau sa inchei modul de vacanta, nu reusesc. Scriu pe pagina principala numele si parola, selectez lumea Colorado, dau click pe "incheie modul de vacanta", ma...
  6. copilul minune

Întrebări şi discuţii The West Wiki

Am si eu o nelamurire cu privire la misiunea de paste unde trebuie sa aduni cele 3 oua pentru Maria. Aceasta problema o am pe Florida. Am mers la orasul fantoma, am luat primul ou de paste si in momentul in care ma deplasez la punctul estic sau cel vestic nu imi da si celelalte 2 oua. Stie...
  7. copilul minune

cheia 3

Salutare. Vreau sa fac si eu pusca de aur pe lumea El Dorado, insa, imi lipseste cheia 3. Eu sunt lvl 76 si daca mut toate punctele de indemanare pe motrica si toate atributele pe dexteritate o sa am asa: 78 de atribute pe dexteritate si 238 de puncte pe indemanare motrica. Norocul variaza...
  8. copilul minune

Lumea Florida

Eu nu mai pot sa intru deloc pe Florida. Am intrat, am dat cateva clickuri ca sa trec 2 lvl si gata, acum nu pot sa mai intru. Am incercat toate browserele pe care le am instalate (mozilla, IE, Opera, Crome, Safari) si degeaba, problema persista. Se intampla doar pe Florida. Celelalte lumi...
  9. copilul minune

cheia 3

Salut. Am si eu o intrebare referitoare la cheia nr. 3. Se poate gasi aceasta cheie si fara cont premium sau trebuie neaparat sa ai cont premium ca sa o gasesti. Vreau sa stiu daca ma apuc de reskill full dexteritate si motrica. Multumesc.
  10. copilul minune

set de incepator

Misiunile iti apar doar daca iti faci cont nou (cu un nume nou) dupa ce s-a implementat updateul 1.31. Daca ai cont creat inainte de acest update nu iti apar. In schimb nu stiu daca exista o limita de lvl pentru care sa poti face misiunile. Nu sunt 100% sigur dar asa ma inteles si eu de la...
  11. copilul minune

Construire fortist!

multumesc pentru raspuns
  12. copilul minune

Construire fortist!

intrebare Salut. Am si eu o intrebare care ma macina de ceva timp referitoare la luptele la forturi. Am inteles ca indemanarile folosite sunt: perseverenta, ascundere, ferire, tintire, conducere, puncte de viata. Intrebarea mea ar fi urmatoarea: Ca sa pot face daune mari ce indemanare...
  13. copilul minune

Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

Aceeasi problema o am si eu. Va rugam domnilor admini sa faceti ceva ca sa putem juca si noi linistiti si fara teama ca in orice moment apare aceasta eroare. Sper sa remediati problema in cel mai scurt timp.:(
  14. copilul minune

Roadmap The West - discutii

Sunt contra doar la limitarea rucsacului. Mi se pare o prostie sa poti sa ai in rucsac doar un anumit numar de iteme sau produse. In rest ideile sunt acceptabile.
  15. copilul minune

Public beta The West

super misto treaba asta cu pantalonii si curelele sper sa se implementeze si la noi pana la Craciun am incercat sa imi fac si eu cont pe beta dar din pacate nu am reusit o sa mai incerc poate o sa il pacalesc si reusesc sa ma inscriu<3W:)
  16. copilul minune

colierul iubirii si palaria omului de zapada

Acum m-am lamurit. Multumesc pentru raspuns.
  17. copilul minune

colierul iubirii si palaria omului de zapada

Salutare la toata lumea. Am si eu o nelamurire si sper sa ma ajutati ca sa inteleg. Eu am 4 iteme din setul de sarbatori si imi spune ca am bonus pe set de 15% sansa sporita de castig. Nelamurirea mea este: primesc cu 15% mai multi bani sau imi creste cu 15% sansa de a gasi obiecte sau produse...
  18. copilul minune

uniforma completa

ajutor Buna ziua. Am si eu o problema referitoare la aceasta uniforma. Cu ceva timp in urma, pe cand aveam nivelul 30 si ceva am primit de la Maria uniforma fara un nasture. Nu mi-am dat seama ca lipseste un nasture si in ziua de duminica am pazit fortul 8 ore si cand am vrut sa inchei...