Rezultate căutare

1. Andreeas2011

Maralinga - Lume speed Beta.

dar cu tombola tot la fel este? cum am putea sa facem seturile daca nu avem artificii??:d
  2. Andreeas2011

Comoara nivel 99

din cate stiu trebuie sa ai ceva in inventar si punctele de la munca sa fie pe +
  3. Andreeas2011

Event Paste

che sa zic acu :)
  4. Andreeas2011

calul veteranului

http://tw-db.info/?strana=iteminfo&id=687 are cineva mai multe detali despre acest cal
  5. Andreeas2011

Misiuni lant pentru cal

prima serie de misiuni:Avanpostul a2-a serie:fara apa in noul port sau ceva asemanator ultima si cea pe care trebuie sa o completezi pentru a obtine calul Jos cu fortul Mencer
  6. Andreeas2011

Tombola diferita

Asta e doar o propunere cred eu..Merita dar mai lucreaza ceva sa faci recompense stabile pentru moment PRO
  7. Andreeas2011

petrol

sa faci numai puncte de mestesug acea reteta e pentru sarlatan
  8. Andreeas2011

Raidul Lvl 84

mi se pare ca nu trebuie echipat,nu stiu sigur
  9. Andreeas2011

Sunt in dilema...:-s

1.Ce ai primit tu acolo e variabil,adica reteta aia e incadrata la produse,si eu am avut 5k noroc si am gasit de 7k,nu e bug stai linistit 2.Realizarea aia daca vrei sa gasesti mai repede dai pe realizari-realizari-cea mai recenta o gasesti acolo
  10. Andreeas2011

Comandantul fortului mai poate repinge un jucator?

posibil din greseala sau neatentie ai uitat sa accepti misiunea si mie mi sa intamplat odata
  11. Andreeas2011

Roadmap 2014 - Discutii

bun si sa zicem ca la fort merg fara oras,dar grade se mai dau pentru cei fara oras?:whistle:
  12. Andreeas2011

Discutii Eveniment Sf. Valentin

la a8-a recompensa cum arata calul si ce bonusuri da?:whistle::whistle::whistle:
  13. Andreeas2011

armele de duel 91-139 si arma de fort 222-338
  14. Andreeas2011

15. Andreeas2011

imi raspunde si mie cineva la intrebare? ce bonus da setul valentinus?? acela de la 180k inimi
  16. Andreeas2011

ce bonusuri are setul valentinus?
  17. Andreeas2011

Valentines day

plin de erori evenimentul stau 30de minute sa se incarce pagina,plus multe buguri cu chat-ul care se defecteaza si bara de prieteni si multe
  18. Andreeas2011

Ajutor Colt de Aur

acele sunt obiecte pentru misiuni,deci trebuiesc puncte de la 0 in sus,acum nu am incercat sa vad daca cu update-ul pica si cu puncte pe -,acum faci un reskill te ajunge undeva la 50-100k:up:
  19. Andreeas2011

ajutor la meserie

pentru fiecare obiect mestesugit primeste puncte de mestesug,tu ai atins maximul la a mai primi un punt la acel obiect, invata o reteta sau mestesugeste restu de obiecte pe galben sau verde:up:
  20. Andreeas2011

Cheia 3..

din curiozitatea mea ai CP activat? On:Teoretic da ar trebui sa pice,deocamdata nu cred ca a gasit nimeni,daca s-ar gasi se anunta;)