Rezultate căutare

1. Andreeas2011

calul veteranului

http://tw-db.info/?strana=iteminfo&id=687 are cineva mai multe detali despre acest cal
  2. Andreeas2011

set cartwright la misiuni

cum suna si titlul vreau sa va arat o serie de misiuni de unde zic eu ca ar merge sa se obtina setul cart. ca sa va apara misiunea la barman trebuie sa aveti lvl50 si salveza salonul partea 2-a terminata. 1.Barmanul henry walker:Salut,player umbla multe vesti pe aici ca sar fi intors un om...
  3. Andreeas2011

Tableta

buna seara as dori si eu o tableta care costa pana in 400de lei si pe care merge the west binisor sau bine
  4. Andreeas2011

Calul lui Abraham Lincoln

Calul lui Abraham Lincoln cum ii spune si numele pica exclusiv numai in cufar de otel si premium Armasarul lui Abraham are urmatoarele bonusuri: +4putere +4carisma +4dexteritate +4mobilitate +15puncte de viata +15conducere +15ascundere +15perseverenta Acest cal se poate asocia cu Natty bumppops...
  5. Andreeas2011

un nou cal armasarul lui Pocahontas

Propun sa se implenteze un nou animal de calarie cu urmatoarele bonusuri +3 Carisma +3 dexteritate +3 Mobilitate +3 Putere +5vigoare +5impuscare +15tintire +15ferire 300%viteza -Acest cal se obtin prin realizarii:Daca ai Armasarul lui Doc,Freeman,Cartwright 2.Saua lui Pocahontas...
  6. Andreeas2011

Activitate maxima

Descriere:In fiecare saptamana vinerea random din clasament sa caute servarul un jucator care va primi un cod bonus care va fi de forma xyz5. Propunerea:Codul sa fie ales in functie de activitate nivel,timpul jucat Astfel premiille sa fie asa: incep de la timp jucat pe server de cateva...
  7. Andreeas2011

Personalitati celebre

Propunere:Propun ca macar odata pe saptamana sa avem ocazia sa fim pe scena cu Buffalo bill adica sa fie ca o tombola o sansa gratuita pe saptamana o sa fie doar un lucru de obiecte ce vor pica si acestea vor fi foarte rare,desigur cu pepite sau oup poti sa dai si a doua oara dar suma acestora...
  8. Andreeas2011

Ziua de nastere a lui waupee

Nume propunere:Ziua de nastere a indianului Descriere:Va fi o serie de misiuni disponibila pe 20.04 Va fi dinsponibila de la lvl35 Va fi o misiune care va fi impartita in mai multe misiuni Prima misiune:Salut,player ai auzit oare ca azi e ziua lui waupee si mam gandit eu,john si maria sa ii...
  9. Andreeas2011

ZIUA de nastere a lui buffalo bills

Propun ca sa fie un event de ziua marelui vanator de bizoni Buffalo Bills Cody Descriere:va fi un event care va fi intre 20.02-26.02 Deci propunerea mea suna cam asa pe 20.02 la henry va aparea o misiune Misiunea se va putea face de la lvl10 Henry:Salut player,sti desigur ca azi e ziua...
  10. Andreeas2011

Propunere misiunea noua

Propun un set de misiuni pentru tomohak de aur scuze ca am scris gresit Descriere:va fi un set de misiuni care va aparea la indian Dupa ce termini toate seturile de misiuni: -La drum intr-o noua aventura(Confruntarea) -Alte triburi -Marea Calatorie(vanatoare intre prieteni) -Vanatoare...
  11. Andreeas2011

pericol munci

As avea o scurta intrebare cum e cu pericolul daca ar putea sa raspunda cineva va multumesc
  12. Andreeas2011

Aliante pe fiecare lume

Desigur multi stiu ca au existat mai multe aliante in Razboiul Civil American dc nu ar fi si aici.Propunerea mea suna ceva de genul Vor exista doua aliante S.C.A(Statele Confederate Ale Americi) Si alianta S.U.A(Uniunea Statelor Americane) Aceste aliante vor aparea intro iconita cu steagul...
  13. Andreeas2011

Lume speed

PROPUNERE:Lumea Speed Descriere:propun sa se creeze o lume speed desigur cu o taxa contraventionala de 200de pepite(INNO o poate schimba) Va fi o lume speed in care va trebui cand te inregistrezi pe acea lume sa iti vina sa cumperi 200 de pepite taxa cu care poti intra pe sv desigur daca nu...