Rezultate căutare

1. Placa de tipar

Salut am si eu o intrebare in legatura cu Placa de tipar de la Jefuieste o banca. Se foloseste la misiuni,retete? Si care ar fi pretul ei?
  2. Transfer bancar Georgia

Buna seara, Am cautat pe forum dar nu am gasit. Daca este ceea ce ma intereseaza pe mine pe forum scuzele mele,trebuie sa invat sa folosesc functia de cautare mai bine. Ma intereseaza urmatoarele. Transferul bancar pe lumea Georgia este momentan dezactivat.Lumea va ramane cu optiunea...
  3. Most Wanted

Orasul Most Wanted recruteaza: 2 muncitori puri. Cerinte: - axat strict pe construire. - activ. - orientat catre dezvoltarea cat mai rapida a orasului. - nivel minim 10 cu clasa caracterului aleasa. Starea orasului in momentul de fata: - 1335 de puncte. - numar locuitori la ora...
  4. Most Wanted

Neatza, Orasul Most Wanted recruteaza: - soldati axati pe fort - duelisti Singura conditie este sa fie activi. Date: Oras : Most Wanted 46104 puncte Locuitori : 31 Fort : Detinem un fort mare in dezvoltare. Alianta : Wild Warriors Contact: andrei025
  5. Pot sa atac un fort?

Buna, Am si eu o intrebare. Pot sa atac un fort in care sunt si orase aliate? Nu imi apare icoana de batalie sa fie din cazua aia?
  6. Emblema Orasului

Cum scot emblema orasului?