Rezultate căutare

1. La taclale

Voua va merge jocul? Eu primesc mesaj de logout de vreo 40 de minute.
  2. Placa de tipar

Salut am si eu o intrebare in legatura cu Placa de tipar de la Jefuieste o banca. Se foloseste la misiuni,retete? Si care ar fi pretul ei?
  3. Transfer bancar Georgia

Daca nu ai ceva inteligent de spus sau care sa ajute mai bine taci. Se poate inchide multumesc.
  4. Transfer bancar Georgia

Ms de raspuns.
  5. Transfer bancar Georgia

Buna seara, Am cautat pe forum dar nu am gasit. Daca este ceea ce ma intereseaza pe mine pe forum scuzele mele,trebuie sa invat sa folosesc functia de cautare mai bine. Ma intereseaza urmatoarele. Transferul bancar pe lumea Georgia este momentan dezactivat.Lumea va ramane cu optiunea...
  6. Most Wanted

Update oras Most Wanted Orasul Most Wanted recruteaza: Soldati si duelisti activi. Cerinte: - activ. - nivel minim 10 cu clasa caracterului aleasa. - axat pe dueluri si batalii de fort. Starea orasului in momentul de fata: - 14278 de puncte. - numar locuitori la ora actuala...
  7. Most Wanted

Orasul Most Wanted recruteaza: 2 muncitori puri. Cerinte: - axat strict pe construire. - activ. - orientat catre dezvoltarea cat mai rapida a orasului. - nivel minim 10 cu clasa caracterului aleasa. Starea orasului in momentul de fata: - 1335 de puncte. - numar locuitori la ora...
  8. Most Wanted

Neatza, Orasul Most Wanted recruteaza: - soldati axati pe fort - duelisti Singura conditie este sa fie activi. Date: Oras : Most Wanted 46104 puncte Locuitori : 31 Fort : Detinem un fort mare in dezvoltare. Alianta : Wild Warriors Contact: andrei025
  9. Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

Asa ceva ca aici nu am vazut niciunde... Va plangeti toata ziua,deschideti ticket,postari peste postari ca sunt probleme,ca nu merge lumea. Si eu am aceeasi problema,nu imi merge...asta e nu merge o sa il repare. Multi se plang ca nu merge dar foarte multi sunt care nici macar nu...
  10. Pot sa atac un fort?

Pace de sarbatori In perioada sarbatorilor de iarna bataliile din forturi vor fi suspendate dupa cum urmeaza: - 23.12.* 12:00" - "27.12.* 00:00" - "30.12.* 14:00" - "31.12.* 23:59:59" - "1.1.* 00:00" - "1.1.* 14:00" In perioadele afisate mai sus nu vor putea fi declarate batalii...
  11. Pot sa atac un fort?

Buna, Am si eu o intrebare. Pot sa atac un fort in care sunt si orase aliate? Nu imi apare icoana de batalie sa fie din cazua aia?
  12. de ce?

Astăzi la ora 11:48 AM Lumea 2 nu este disponibil pentru aproximativ 20 minute ore
  13. salutare

La Ridica stalpi de telegraf
  14. Noi misiuni

Inca ceva...misunile care se baga noi,aia care au un nivel mai mare le primesc si ei sa le faca sau ei continua doar cu alea care le au si ce urmeaza la nivelul lor?
  15. Munci noi Lumea 2

unele munci s-au modificat,ori cer mai multe puncte de munca ori cer diferite indemanari.....
  16. ceva dubios

Eu am pus 3 rugaciuni si dupa 2 ore la comert si am nimerit 2 biletele un brici ascutit si un sul de panza,da tine de noroc :P
  17. Transportul de obiecte intre jucatori

Nu,nu se poate.Transportul intre playeri nu este posibil.
  18. ceva dubios

Se nimereste destul de greu ai sanse de 1% sau 2% daca ai cont premium depinde cum ai noroc,deci nu te astepta sa il prinzi usor.
  19. alegere misiuni!!

Trebuie sa alegi una dintre ele,cand o alegi pe una cealalta dispare,o alegi si tu pe aia care crezi ca te avantajeaza cel mai mult.Si nu mai posta peste tot....ajunge intr-un loc.
  20. Misuni

Trebuie sa alegi una dintre ele,cand o alegi pe una cealalta dispare,o alegi si tu pe aia care crezi ca te avantajeaza cel mai mult.