Rezultate căutare

1. 1 IUNIE

Nu pot spune "cea" mai frumoasa zi din copilarie, dar cu singuranta una dintre ele a fost cand am invatat sa joc biliard. Acea masa de biliard care se gasea pe timpul "impuscatului", cea cu ciuperca. O masa de lemn si placaj cu bile din plastic si tacuri din lemn. Aveam pe vremea aceea in jur de...
  2. Voteaza liderii la campionatul de bătălii la fort

Deci mie nu vrei sa-mi dai PALINCA Serje da la urata ai dat. Lasa ca te tin eu minte.
  3. Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

Multumesc pentru raspuns just4fun si totusi poti sa-mi spui si cum se va chema lumea? :)
  4. Campionatul international de Lupte la Fort – Tema de discutii

INTREBARI: Avem un termen pana cand primim mail? Avem un termen pana cand trebuie sa confirmam sau sa activam conturile? Cum se va numi lumea in care se v-a desfasura concursul? Eu deocamdata n-am primit nici un mail. M-am inscris in concurs cu numele SIR Eduard 76 de pe Indiana.
  5. Voteaza liderii!

Si eu tot pe pm762.
  6. Campionatul international de Lupte la Fort – Editia 1 (2015) - Inscrieri

Sunt intru-totul de acord ca inainte de inceperea primei batalii din campionat sa se faca un antrenament. De asemenea ideea cu SKYPE este foarte excelenta deoarece asa s-ar castiga mult timp iar jucatorii care fac mai multe treburi decat sa fie atenti la fort ar auzi cand sunt nominalizati.
  7. Probleme de functionare Lumea 17 (Indiana)

Acum nu mai sunt probleme. Au disparut inainte de a posta tu. :ras: Totul a aparut din momentul in care ati introdus si misiunea cu ferma :ras:
  8. Probleme de functionare Lumea 17 (Indiana)

Iulian crede-ma ca am intrat de pe chrome, ie, mozilla. Daca ar fi fost ceva de la browser n-as mai fi avut probleme doar pe Indiana ci si pe Jacksonville, asa cum am spus mai sus.:up::up::up:
  9. Probleme de functionare Lumea 17 (Indiana)

Nu apare nici o eroare doar " va rog asteptati". Acum am reusit sa ma loghez iar.
  10. Probleme de functionare Lumea 17 (Indiana)

Tot nu functioneaza cum trebuie. :sad::sad::sad: Dupa ce mai devreme am zis ca functioneaza acum nu mai reusesc deloc sa intru pe Indiana. Pe Jackson merge perfect, n-am nici o problema dar pe Indiana ioc.
  11. Probleme de functionare Lumea 17 (Indiana)

Intr-un sfarsit am reusit sa intru dar merge extrem de greu. Am reusit sa intru si cu IE si cu Chrome.
  12. Probleme de functionare Lumea 17 (Indiana)

Probleme functionare indiana De jumatate de ora incerc sa intru in indiana si nu reusesc. Pe acelasi cont dar pe jackson am intrat dar pe indiana nu reusesc. Am incercat cu Chrome, Mozilla, Internet Explorer si nimic. Ceva probleme????
  13. Campionatul international de Lupte la Fort – Editia 1 (2015) - Inscrieri

Inscriere-Campionatul international de Lupte la Fort SIR Eduard 76 Nivel 138 Aventurier Indiana