Rezultate căutare

1. lord ion

La multi ani PWG!

Multi ani si buni! sa fii iubit!
  2. lord ion

La multi ani 0merta!

prietene, eu iti doresc tot ce-i mai bun!
  3. lord ion

La multi ani Pl0x si Refleks

Multi ani si buni, baieti!
  4. lord ion

La multi ani, Perry Owens!

multi ani si buni! mari succese!
  5. lord ion

indeminari arme de batalie

nume: indeminari arme de batalie descriere: asa cum armele de duel au diferite indeminari, asa ar putea avea si armele de batalie indeminari, legate de batalie de exemplu: *Puşcă ruginită 1-242 - +1 ascundere *Puşcă 1-380 - +2 ascundere *Puşcă de precizie 1-444 - +3 ascundere sau alte...
  6. lord ion

Misiunea de cucerire a căii ferate

Misiunea de cucerire a căii ferate (Protejează cetăţenii!) Vânătoare de bandiţi (10 ore) + $ 250 __________________________+ Necunoscut __________________________+ Necunoscut Misiunea de cucerire a căii ferate (Bani pe roţi) Ambuscadă (10 ore) + $ 750 __________________+ Necunoscut...
  7. lord ion

Puşca lui Granmont

Puşca lui Granmont se gaseste cumva dupa un set de misiuni? multumesc
  8. lord ion

Three Rivers (Ofertă)

"Maria Roalstad: Psst. Tocmai am auzit ce aţi vorbit.Waupee habar nu are, ce valoare are aurul cu adevărat. Îţi fac o propunere. Tu îmi dai aurul şi eu îţi plătesc 1600 de dolari. Waupee se va mulţumi şi cu 200 de dolari. Indicaţie: Ai două posibilităţi pentru a sfârşi această misiune. Poţi...
  9. lord ion

Transport de prizonieri (Cătuşe)

Şeriful John Fitzburn : Am din nou nevoie de ajutorul tău. Un puşcăriaş trebuie dus în oraşul vecin, pentru că acolo va avea loc procesul. Tipul este Mr. Plummer. A fost foarte iubit aici în oraş, până au aflat locuitorii că e necinstit şi că a jefuit multe poştalioane. Ultimele cătuşe pe care...
  10. lord ion

Construieşte un conac

e buna treaba asta ce munci noi au mai fost implementate cu noul update? cind se va rezolva asta si pe http://ro.weststats.com/Jobs/ ?
  11. lord ion

comert cu indienii

sint aventurier pe L4 si am lvl 35 am ajuns la misiunea - Munţii negri (Negociere) - unde trebuie sa fac comert cu indienii 9h dar chestia e ca la harta mica pe lista cu job-uri nu-mi apare "comert cu indienii"... ce trebuie sa fac? multumesc
  12. lord ion

conteaza?

fiecare clasa de caracter are 4 meserii de ex: Cowboy, Quaker, Meseriaş, Cioclu are vreo importanta alegerea uneia dintre ele in "politica" jocului? sau sint pur si simplu 4 avatare care fiecare dupa placerea lui le pune... multumesc ps: nu am gasit la cautare ceva asemanator
  13. lord ion

nivel 29

pe mina cui ar trebui sa merg? la decizie - pe mina lui Waupee sau a serifului scuze daca s-a mai discutat despre asta, dar nu am gasit nimic la search... multumesc
  14. lord ion

???

daca intrerup o misiune, acest lucru imi poate periclita dezvoltarea? este vb de "steagul unionist" pe care trebuie sa-l fac rost... cred ca am facut vreo 40 de ore planton pe acolo...dar steag...neam e si mic procentul...2% va rog sa raspunda cine se pricepe, ca de dat cu parerea poate...
  15. lord ion

oras fantoma

cum intru intr-un oras fantoma ca sa ma pot odihni? cind dau click pe el imi apare "Ocupă oraşul fantomă" s.a.m.d.... eu nu vreau decit sa trag un pui de somn :confused:
  16. lord ion

inventar

nu fac parte din nici un oras dar as vrea sa scap de lucrurile de prisos din inventar unde si cum le pot vinde? multumesc