Rezultate căutare

1. Propunere

Să se unească toate lumile...să fie mai puține ca pe BETA
  2. Misiuni

De la ce NPC pot începe noile misiuni adăugate recent la ultimul update versiunea 2.108
  3. Propunere

Am si eu o sugestie care ar fi bine sa se faca un set de misiuni ca recopensa sa dea un obiect care sa poti schimba clasa de caracter....astept pareri PRO sau CONTRA
  4. Sugestii

Am si eu 2 sugestii care ar fi bine sa se uneasca cateva lumi....ca sunt prea multe si nu este activitate pe ele....sa măriți limita de a strânge mai multe obligațiuni sau când strâng mai multe de 3000 să primesc automat în iventar scrisoare
  5. Propunere

Propun să se facă o fuziune cu lumea "Knoxville" ca este moartă lumea aia nici nu este activitate pe ea
  6. UPGRADE

Propun sa se faca negociabile si itemele date deja la upgrade +1...+2...+3...+4...+5
  7. Propunere

Propun ca "Licoarea noul inceput" sa poata fi negociabila sa se poate vinde si pe piata. Astept pareri PRO sau CONTRA
  8. Iteme

Am si eu o intrebare care este: Cand o sa fie licitabile itemele astea noi de la tombola (Cercetasului....Constructorului) :whistle:
  9. Oferta Colectionarului

In legatura cu itemele din shopul Oferta Colectionarului de ce nu ati pus sa se poata cumpara itemele si cu OUP(obligatiuni)....nu stiti ca este criza de bani sau aveti nevoie mare de pepite?
  10. Intrbare

Cand se mai anunta castigatorul celor 700 pepite de la ghicitoarea pusa de la infiintarea celor 7 ani THE-WEST ;)
  11. Propunere

Am si eu o propunere care ar fi sa se poata vide la piata "Licoarea noul inceput" si nu numai ci si alte iteme care se pot cumpara de la ITEM-SHOP si nu se pot vinde la piata Astept pareri PRO SAU CONTRA :roll:
  12. Propunere

M-am gandit si eu la o propunere care este sa se adauge un item cu ajutorul caruia sa-ti poti schimba clasa de caracter ex: din aventurier sa te faci duelist...astept pareri PRO sau CONTRA daca e buna ideea sau nu :up:
  13. Caracter

Exista vreo posibilitate sa se schimbe clasele de Caracter? Dupa lvl 10