Rezultate căutare

1. Tun pentru Fort !!

Cu senzorii glumeam dar se pare ca nu ai cu cine..iar treaba cu coordonatorii..pai cand eu duelist dau 1,8k critica si mai dau si 800 cu tunu'..pai nu ma misc de acolo nici sa ma omori
  2. [Sugestie]Avatare.

Mergem inainte.Vrei sau nu vrei,avatarele astea sunt si cu astea defilam :P
  3. [IDEE] Functia Imprumut

Eu propun altceva..sa se poata ïmprumuta" bani din trezoreria orasului,nu mai mult de 10.000$ Imprumutul se va realiza doar cu acordul unui primar,care va primi un raport "Jucatorul X vrea sa imprumute suma de 200$" Primarii vor avea posibilitatea de a accepta sau refuza imprumutul! Nu se vor...
  4. Tun pentru Fort !!

Tunul te-a lovit cu 800 daune!Felicitari esti norocos! Acuma pe bune..tunuri pe fort..maine punem sistem cu alarma cu lasere si senzori? Astia PRO..pana va paleste tunu' sunteti pro...sa va vedem dupa ;) Sa nu mai mentionez faptu ca pe locurile cu tun o sa fie o bataie extraordinara..cu cuvinte...
  5. Atenție, țepuitori !

a pierdut ala jj-ul :)))
  6. rang preot,set preot,puncte de credinta/necredinta,set misiuni preot

Evanghelie ca arma de fort..arunci cu Evanghelia dupa inamic :boone: sii...cruce sfintita ca arma de duel? :)) asta ma duce cu gandu' la.. brici de precizie? :))) nu mai bine o sabie cu luneta?oo si incearca sa folosesti LIMBA ROMANA...biata gramatica..ai facut-o KO :( Amin!
  7. Propunere sistem de muncit

Pro! Sunt de acord!Cu noua versiune motivatia scade la 0 dupa ceteva munci,de ex la jefuitor!Unii nu au timp sa stea si sa dea cate 5 minute toata ziua ca sa pice ceva!Vechiul sistem de munci era foarte bun,cel putin pentr unele munci!
  8. Oras

Pomi de Craciun in Westul Salbatic...mda si Mos-Craciun exista...
  9. Western Loto - Ediţie Specială

{20;12;8;4;19;31} Shadow 66-GEORGIA
  10. forum

aa si aici nu poate sau cum?..exista deja un forum global,pe TOATE lumile si gandeste-te CINE IL ADMINISTREAZA? acolo poate posta fiecare ce ii bubuie prin cap exact cum este cu forumurile din joc adminii deja intretin acest forum,care repet este pe TOATE lumile Plus a de asta exista chat,asa...
  11. forum

si forumul asta la ce mai e bun?? ______________________________ Creierul nu este un drog,deci nu este ilegal sa il folositi!
  12. Discutii - Concurs 1 Decembrie

ca tot veni vorba de ziua nationala.. MAI OAMENI BUNI DACA FACETI POEZII DESPRE ROMANIA FOLOSITI LIMBA ROMANA CORECT CA NU MUSCA..EXISTA GRAMATICA SI DACA TE VREI PATRIOT DAR NICI SA SCRII IN LIMBA TA CORECT NU POTI...MAI BINE LAS-O BALTA!
  13. Piata

Vin si eu cu o propunere simpla... Schimburile de iteme sunt practicate in joc foarte mult,dar in multe cazuri un norocos prinde o aura cu pret minim la piata si cineva o pierde in loc sa faca un schimb. Propunerea mea este sa se introduca o optiune de vanzare doar catre jucatorul cu care facem...
  14. Set de misiuni

pe bune?revolver blestemat? GOD! scoateti copiii de la televizor mai...si daca am inteles eu bine pt 20 sulf primesc cheia a 3-a?ca restu sunt deja in alte misiuni..CONTRA!
  15. Partener in aventura

si orasele de ce mai sunt?
  16. De ce crestem mai greu in noua versiune?

sa te vad pe tine cum scrii de pe telefon in graba inteligentule!
  17. De ce crestem mai greu in noua versiune?

s-a triplat xp-ul?:)) dar cei cu 120 nu sunt dati cu nivele in spate,nu?:|
  18. Magazin Union Pacific.

CONTRA Cum a zis si iulianp...imposibil! 1.Inno se vor prapadi de ras daca vor cedea asta,nu e in interesul lor sa fie jocul mai echilibrat ,ci sa castige ei bani. 2.Dom'le daca imi permit bravo mie!Este alegerea mea sa folosesc pepite!
  19. Propunere de "activitate" pe lumile de joc

1. Nu vad rostul calculului de damage pentru ca vezi daunele in duel... 2.De ce nu ai facut un post separat? CONTRA.
  20. Miere si Albine

eu sunt total pro nu ar strica niste munci noi in the west dar daca asta e pentru bucatar cu mierea...baga si ceva pentru pielar sarlatan si mai ales fierar:) sa aiba toti ceva nou de facut...super ideea..adminii ce zic? IulianP?Vredictul?:):ras: