Rezultate căutare

1. Discutii legate de PC-uri

Ma puteti ajuta cu o recomandare de casti pentru ascultat muzica(rock/heavy metal) pana in 200-250 lei? Mersi.
  2. Gaming

Am primit un -75 OFF la portal 2...il am deja...care il vrea PM.
  3. Spam

L-am gasit cu google...thx oricum...tot iti iau o bere.Pinguinul meu face cam o saptamana pana la iasi deobicei..Depinde daca ninge.
  4. Spam

Lord ioane...m-ai stii cand aveam un avatar stupid cu un tigan acum vreo 2 ani...well tu mi-l daduse-i...daca mi-l gasesti iti trimit bani de-o bere via pinguinul meu mesager.
  5. Discutii legate de PC-uri

iPod Touch si pt laptop.
  6. Discutii legate de PC-uri

Imi puteti recomanda si mie o pereche de casti bluetooth pentru ascultat muzica si skype?M-am saturat de cabluri.Pana in vreun 150.Thx.
  7. Spam

JIE_gGMyItc
  8. Religie, paranormal, societati secrete, ufologie, teoria conspiratiei, etc

Oh ma fucing gad ... teroristii au explodat totul. Fast.Sub pat.
  9. Discutii legate de PC-uri

Si nu poti sa spamezi peste tot sa strangi bani sa-ti iei un nou pc numai din vouchere :))?
  10. Spam

ultra gay!!!!!!!!!i like my color Edit:e aceiasi culoare cu care sunt scrise numele :>
  11. Jocurile Olimpice 2012

Da.Eu tin cu Coreea de Sud.Best Country Ever.
  12. Supereroii Westu-lui

Dar nu deseneaza dupa ceva anume...totul e random. Hahah....fain desenul.:)
  13. Spam

Wait ce s-a intamplat de te uraste toata lumea?Am lipsit atunci.
  14. Spam

Coreeni incultule.Oricum sunt mai buni ca romanii de cateva sute de ori.:roll:
  15. Jocurile Olimpice 2012

Bravo Coreea.La mai multe medalii.
  16. Gaming

Eu l-am primit de la cerere...dar nu-mi duce decat pe minimum si e naspa asa :mad:.
  17. Now Playing

lwlogyj7nFE
  18. Jocurile Olimpice 2012

Da ce n-au luat :roll:.
  19. Jocurile Olimpice 2012

Tu nu ai luat nimic:nu:...ai stat acasa si te-ai uitat la tv de pe canapea.Patriotilor.
  20. Spam

Era Co-Co-Cooombo Breaker.