Rezultate căutare

1. Floryn ZGL

La sanius....

Salut, sunt Florin și deși y-ul din nick-ul meu ar da de înțeles ca am 11 ani, am de fapt 26. M-a înzestrat Dumnezeu cu un trup zvelt, statura înaltă și mușchi suficienți cât sa umple doua-trei galantare la comerciantul local de mezeluri și alte bunătăți din aceasta gamă. Cu toate ca am trecut...
  2. Floryn ZGL

1 IUNIE

Nu stiu daca aceasta este cea mai frumoasa zi a copilariei mele, insa aceasta isi face loc in memoria mea in acest moment. In fiecare zi era o gasca destul de mare de baieti si fete pe strada noastra dintr-un oras micut din regiunea Moldovei, dar in ziua respectiva parca ne-am sincronizat cu...
  3. Floryn ZGL

Cal bătrân

Cat de usor e sa inchizi un tichet imediat dupa ce raspunzi cu "cauta pe forum"... Daca asta e raspunsul adminilor, atunci degeaba e rubrica "Întrebări", stergeti-o. Iar daca nu aveti idee ce se intampla in jocul asta, poate administrarea nu-i de voi, lasati pe altii. Bineinteles, "cal" nu...
  4. Floryn ZGL

Discutii Construire duelist

Topicul asta-i invechit, probabil ca ar prinde bine unul in conformitate cu update-urile recente si itemele noi.
  5. Floryn ZGL

Setul incantatorului(indragostitului)

Inmultesti 0.1 sau 0.2 cu nivelul pe care il ai si afli cat iti dă.
  6. Floryn ZGL

Grad maxim NePeCei

In primul rand vreau sa multumesc adminului care, dupa o zi de asteptat raspuns la tichet, mi-a zis ca sigur sigur gasesc raspuns pe nu stiu ce forum. Acum sa trecem la belea.. Reconstituirea crimei (Mâna omului mort) - A fost atins gradul maxim de dificultate la vânătoarea de bandiţi...
  7. Floryn ZGL

Discutii - Prietenul la nevoie se cunoaste

Eu zic sa amanam concursul pana te intorci de la munte.
  8. Floryn ZGL

Scoaterea timpului de asteptat la crafting

Ai spus-o de parca ai face 600 de puncte in 2-3 zile, iar restul ar fi putin mai dificil ... Dar hei, poate ai dreptate. Un an ca sa faci 600 puncte, si inca un an ca sa faci 600 -> 650. Doi ani de craft. Fair enough ...
  9. Floryn ZGL

Scoaterea timpului de asteptat la crafting

NUME SUGESTIE: Scoaterea timpului de asteptat la crafting DESCRIERE SUGESTIE: Dau exemplu fierarul; cand ajungi la 600 puncte de crafting, poti face "Uneltele ceasornicarului" o data pe saptamana. Deci o Cutiuta muzicala o poti face intr-o luna. Dupa ce ca muncesti luni de zile, un an, sa...
  10. Floryn ZGL

Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

Corect ! Si cuferele de craciun se puteau lua fara pepite. Costau un milion, doua .. Le-am cumparat pe toate si mi-au mai ramas cateva milioane pentru zile negre. [/sarcasm] :roll:
  11. Floryn ZGL

Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

Sunt curios ce contin "noile tipuri de cufere", daca s-a schimbat continutul. Daca au iteme precum Tomahawk-ul de aur, Hawdah, Cureaua INNO games , ghiciti cine sunt avantajati :) Cei care nu stiu ca bara de energie e de fapt albastra, cei care habar n-au ca in dreapta, undeva, e un nene cu...
  12. Floryn ZGL

Puncte meserie

In exemplul tau, la 150 ai sanse mari sa primesti un punct de mestesug, la 225 ai sanse mici sa primesti un punct, iar la 300 nu mai primesti niciun punct. Daca o reteta cere 300 de puncte ca s-o inveti, trebuie sa ai 300. Nu o poti invata mai devreme. Poti sa prepari iahnie de fasole inca de...
  13. Floryn ZGL

Spam

Foarte democratic ...
  14. Floryn ZGL

Spam

Era un topic numit "Bataie de joc sau ce?" pe care-l citeam pentru propriul amuzament, dar acum nu-l mai gasesc. A disparut in neant ?
  15. Floryn ZGL

rudolf

Partea buna a lucrurilor e ca nu ma mai chinui sa fac cele 1000 de misiuni zilnice, daca nu l-am gasit pe Rudolf. Ma intreb, oare poti sa-i numeri pe degetele de la o mana pe cei care au gasit renul in cufere ?
  16. Floryn ZGL

Maria

Iti zic cum mi s-a intamplat mie: Pe lumile care existau anul trecut pe vremea asta am luat sania atunci (Craciunul trecut), anul asta m-am rugat de 10 ori in ajun si am luat inca o data sania, iar azi, in prima zi de Craciun, am primit sania pe ultimele lumi (deschise acum mai putin un an)...
  17. Floryn ZGL

Maria

Pe arizona ai luat sania anul trecut dandu-i calandarul gol Mariei. Florida nu era Craciunul trecut.
  18. Floryn ZGL

Pachete de craciun

Daca pe mine nu ma crezi pe cuvant... http://forum.the-west.ro/showpost.php?p=723176&postcount=171
  19. Floryn ZGL

Pachete de craciun

Se pot lua o singura data.
  20. Floryn ZGL

rudolf