Rezultate căutare

1. X-viper

Awesomia la 3 PM

De ce are loc lupta de la Awesomia la ora 3 PM? Voi, jucătorii, la ce oră vreți ca această bătălie să se desfășoare? La 3 PM?
  2. X-viper

Regularea ștergerii postărilor

Propun să încetați din a sterge postările/răspunsurile care nu vă convin, că ajungeti sa vorbiti singuri. Ceea ce în mare parte se și întâmplă. Un admin întreabă ceva, alt admin raspunde =))
  3. X-viper

Rezistență fort

Cum funcționează rezistența la fort? Cum este ea integrată în formula daunelor primite? 1 punct pe rezistență înseamnă ca primeși cu o daună mai puțin per lovitură sau e mai complex de atât?
  4. X-viper

Înscrierea mea la concurs - Jocul 3

Tortul ciudat este cel cu numărul 3 - Tort de ciocolată albă.
  5. X-viper

Schimbarea clasei de caracter

Consider a fi necesară o opțiune de a-ți schimba clasa de caracter. Aceasta se alege la nivelul 10 cand nu ai suficiente cunoștințe despre joc, nemaiputând fi schimbată în nicio circumstanță. Ar fi binevenită posibilitatea de a o schimba măcar o dată gratuit, de mai multe ori contra cost. Se...
  6. X-viper

Înscrierea mea la concurs - Jocul 2

YearEvent 2008The West a fost lansat 2009Au fost introduse bătăliile la fort 2010Au fost introduși pantalonii 2011A fost implementată piața & Comerțul 2012The West 2.0 a fost lansat 2013The West a împlinit 5 ani! 2014A fost introdusă aventura 2015A fost adăugată funcția de upgrade 2016Primul...
  7. X-viper

Înscrierea mea la concurs - Jocul 1

Ziua 1 - Eveniment de Paște Ziua 2 - Eveniment Oktoberfest Ziua 3- Eveniment de Ziua Morților Ziua 4 - Eveniment de Sf. Patrick Ziua 5 - Eveniment de Ziua Independenței
Sus