Rezultate căutare

1. ZenooRO

Gazeta The West - Discuții

l-am castigat* , nu mi-a dat el nimic ;) ,,Vulpea când nu ajunge la struguri zice că sunt acri''
  2. ZenooRO

nu imi vine sa cred.....de ~ 9h asteptam un comentariu de genul :lol: :lol: :lol:
  3. ZenooRO

La taclale

nu chiar....
  4. ZenooRO

tepele primite de la tine?? :njub: :njub: :lol:
  5. ZenooRO

La taclale

bagi un duel si se pun
  6. ZenooRO

Misiuni cu ora

intru de dimineata si le fac , daca nu iti permite locul de munca AYAYE , iti bagi concediu sau te lasi de west ( sau bagi demisia) :up:
  7. ZenooRO

Misiuni cu ora

contra , nu mai jucam daca nu avem timp pentru joc , ai o statistica cand spui ,,multi suntem'' sau te referi ca ai mai multe conturi?
  8. ZenooRO

mda.... :hmf: ,,am uitat'', Cum sa uiti? Pe majoritatea NE intereseaza concursul , nu ce ai scris in gazeta. :roll::njub:
  9. ZenooRO

La taclale

cum sa nu imi placa....nu stiu cine si de ce l a modificat :hmf:
  10. ZenooRO

La taclale

Va salut cu respect!
  11. ZenooRO

Speed Ready Or Not? - Discuții

La mine merge, m am conectat manul pe sv, mai dureaza ceva pana apare in lista
  12. ZenooRO

Speed Ready Or Not? - Discuții

simplu, daca ai doar acolo cont, nu te bagi pe speed
  13. ZenooRO

Ce tip de eveniment vă doriți în viitor?

Mi au dat lacrimile la ultima fraza :roll:o_O:eek:
  14. ZenooRO

Propunere cufar personal

M2 este un mmorpg si nu are nici cea mai mica legatura shopul de pe m2 cu acel cufăr personal.....contra ...o sugestie fara gram de avantaj , tw are nevoie de alte schimbari
  15. ZenooRO

Dragi admini!

Tot tu administrezi contul capsuna112 de pe hawai?
  16. ZenooRO

Dragi admini!

ce nu este corect? cand eu, tu, x, y ,z am mers la bere la mare la soare , adminii poate au pierdut timpul pe forum si pe joc, nu vad de ce si pe ce sunteti invidiosi..... cui nu ii convine situatia este liber sa plece de pe comunitatea tw ...... asa ca plangeti in continuare :lol: GG INNO...
  17. ZenooRO

Dragi admini!

ahh cat imi place sa ii vad cum se vaita si cum le curg lacrimile, ce face invidia si oftica din om muahahahaha , sper ca voluntarii sa primeasca anual astfel de premii
  18. ZenooRO

Speed Războiul Civil - Discuții

Propun interventia lui HalfOp!!:dastardly::boone:
  19. ZenooRO

La taclale

nu stiu ce faceti voi saracilor dar eu am activat hack-ul de pepite imi bag zilnic 5k pepite sa nu bata la ochi :boone:
  20. ZenooRO

La taclale

@adseu zic sa il banezi pe joc pe toate lumile pana spune tot ce stie, cine si ce foloseste :dastardly::lol:
Sus