Rezultate căutare

1. -Sunlight-

Invitatie RO26 - Looney Tunes

A fost oficial deschisa lumea RO26 - Rhode Island, in caz ca nu ati facut inca un cont, puteti folosi aceasta invitatie: ! CLICK ! (invitatie RO26) si o sa primim impreuna bonusuri pe parcursul lumii care ne vor face "viata" in preerie mult mai frumoasa si usoara. Daca aveti cont deja, sunteti...
  2. -Sunlight-

La taclale

Au votat deja in jur de 200 de persoane aproximativ numele asta, nu se mai schimba.
  3. -Sunlight-

LUME NOUă 2022 DAKOTA

@odm buna, astept un event cu poezii sa castif si eu pls.
  4. -Sunlight-

LUME NOUă 2022 DAKOTA

Salut am pierdut conturile si/sau am ban pe ele, recunosc conversatia, a gresit putin duke sunt top5 mondial, pe 1 era admin, deci 4 mrg... dar da, hai mai rpd cu lumea noua ca am 150 jucatori care asteapta pt viitoarea alianta ms pa
  5. -Sunlight-

Sistemul de suport

Si eu sunt pro toxic, are dreptate in tot ce spune. Am citit in detaliu fiecare afirmatie a lui.
  6. -Sunlight-

Bătălie Awesomia Discuții legate despre bătăliile organizate la fortul Awesomia

Am vrut sa te felicit acum ceva timp dar am uitat, Foarte bune premiile pt aceste forturi, mai ales ca eu personal joc pe o lume noua, 50 oup mi se par foarte folositoare, la fel si acel cufar awesomia primit / alte imbunatatiri... pe langa ca e o batalie de fort la care oricum toti fortistii...
  7. -Sunlight-

Casa de pariuri - Discuții

sunt bune premiile, 50 oup e arhi suficient pt 10 secunde in care scrii un scor, poate fi marit numarul de oup primite in caz ca cineva ghiceste un scor mai nebun, parerea mea.. gen 5-4 5-0 4-1 etc.. pt scoruri normale 1 0 1 1 2 1 etc e mai.mult ca ok 50 oup, felicitari pt acest mini event.
  8. -Sunlight-

La taclale

Inteleg ca esti admin bre si e "datoria ta", dar dai prea multe atentie tuturor specimenelor inutil :))))...
  9. -Sunlight-

Concurs Casa de pariuri

Franţa - Germania 1-1
  10. -Sunlight-

Migrare Georgia

Nu ma laud bro, trufia e un pacat in fata dOMNULUI si nu vreau sa ajung in iad. Eu doar sunt respectuos si va salut dragi prieteni.
  11. -Sunlight-

Migrare Georgia

Eu as migra pe georgia oricand as avea ocazia, sunteti singurii pe care nu i am salutat cu respect.. dar va salut aici pe toti georgienii cu respect
  12. -Sunlight-

Sunt Total contra acestei idei, staff ul west.ro a luat cea mai inteleapta decizie cu aceste avatare, mi se pare absolut normal felul in care ele se ofera. Va salut cu mult respect.
  13. -Sunlight-

Speed Maralinga - event dueluri

Foarte buna ideea si lumea maralinga, felicitari celor din staff ul west.ro pentru decizie. La mai multe.. va salut cu respect
  14. -Sunlight-

revendicare premii concurs

Salut bro, cavalerul la datorie, te ajut eu.. trimiti ticket la suport in categoria concurs scrie in regulament
  15. -Sunlight-

LVL MAX 180?

Sunt sigur ca decizia potrivita o sa fie luata de cel mai bun staff din Europa, staff ul west.ro cel mai bun. Va salut cu respect.
  16. -Sunlight-

Va salut baieti cu respect @Kamasutric
  17. -Sunlight-

Clone care strica lumea

Confirm cele spuse de mr piscot are dreptate
  18. -Sunlight-

8 Martie

SARUTMANA MAMA De -Sunlight- Sarutmana mama... Mereu in pieptul meu vei fi, Tot ce ai putut, mi ai dat si mie, Tot ce sunt, am fost, voi fi, Ti se datoreaza tie. Tu m ai invatat sa cred, Sa sper, sa iert, si sa nu mint, Increderea-i un lucru subred, Dac-o...
Sus