Rezultate căutare

1. virga110

La taclale

Daca strang 1000 de voturi la o petitie ca sa il excludem pe x-viper definitiv de pe joc , se aproba ?
  2. virga110

La taclale

Cand se face marele update ? In toamna ???
  3. virga110

Recorduri Romania

Sa ii zica cineva lu' Nino asta ca poate dobora toate recordurile din lume oricum nu il stie nimeni...
  4. virga110

Now Playing

5. virga110

Ce concursuri vă doriți în viitor?

Cum adica sunt interzise ? In regulament nu este specificat acest lucru. Eu detin agentia VIRGA BET SRL care este licentiata pana in anul 2026 si isi desfasoara activitatea intr-un mod pasnic fara a cauza afectarea fizică sau psihică a altor jucători. Afirmatia dumneavoastra ca acesta activitate...
  6. virga110

Propunere cufar personal

Anadolu vezi ca aici ești pe The West nu în Star Trek... Ei nu au schimbat recompensele la fort de vreo 10 ani ca fac 150 de ferite (o data la 2-3 ani dar fac) și primesc 3k XP și tu vrei nu știu ce cufere cu nu știu ce iteme... Trezește-te
  7. virga110

Dragi admini!

De când au apărut armele Gringo viata multor playeri s-a schimbat în bine. Un prim argument în acest sens îl constituie faptul că x-viper nu mai are timp sa facă tichete fiind ocupat sa se certe cu lumea pe forum, în al doilea rând lui CăptainSparrow i s-a desprins în sfarsit stomacul de spate...
  8. virga110

La taclale

,, Unde e sărăcie, e şi ceartă. '' - proverbe româneşti
  9. virga110

Gazeta The West - Discuții

Avatar vechi pe care il vezi doar tu... penal rau. E ca si cum ai avea Bentley si il tii doar in garaj... ce farmec are daca nu il vede nimeni ?
  10. virga110

Now Playing

11. virga110

Sistemul de suport

N-am facut ticket niciodata nu stiu cum functioneaza ! Propun stergerea acestei functii din joc / gratierea tuturor clonelor si accesul liber la clone .
  12. virga110

Tema de discutii despre Changelog-uri (updateuri)

Nu imi place sa ii dau dreptate lui Danny , dar are ...
  13. virga110

LVL MAX 180?

Eu as vrea sa bage lvl 180 , as avea ce sa fac in urmatorii 15 ani .
Sus