Rezultate căutare

1. Nebhotep

La taclale

I'auzi. Din astea faci ba @Emeer?
  2. Nebhotep

La taclale

Prea multe pretentii de la un joc fara designeri sau developeri. Singurul papitoi angajat e aici ca sa faca bani, nu sa-si tina jucatorii fericiti :p. E asa de vreo 4-5 ani, nu doar 2.
  3. Nebhotep

Gazeta The West - Discuții

e ok, nu le prea mai tin minte sa le dau din casa :)). Si asa mi se pare ca am zis prea multe, dar povestea cu loloauru' mi s-a parut interesanta :p
  4. Nebhotep

cringe
  5. Nebhotep

La taclale

ma irita nasol stuf-ul, imi place mai mult in porumb oricum sunt ilegale toate mai nou, n-are rost sa mai faca nimeni. am auzit ca si Thatanka si TomRobert s-au cam lasat recent ¯\_(ツ)_/¯
  6. Nebhotep

La taclale

oh lol chiar, ala era si numele pe scaip, parca
  7. Nebhotep

La taclale

mi-am inregistrat cont cu numele lui sa ma asigur ca nu se intampla asta :))
  8. Nebhotep

eu asteptand interviul ala
  9. Nebhotep

La taclale

ai grija ca daca-i zici numele de 3 ori e posibil sa apara p'aici
  10. Nebhotep

La taclale

'eh, spre deosebire de comentariul pe care l-au sters ultima oara, pe asta se poate dezbate cum ca am fi incalcat vreo regula.
  11. Nebhotep

La taclale

Ai cam multe pretentii de la tanti Etriel. In 10 ani de cat s-a ocupat de joc iti promit eu ca n-a invatat nimic. Jocul se duce naibii usor usor, la fiecare 2-3 luni vezi itemuri fara cap, mai overpowered decat cele precedente dar surprinzator lumea inca le cumpara. Sincer nu va inteleg cum...
  12. Nebhotep

Dragi admini!

Imi asum rolul de Advocatus diaboli putin. Cati dintre voi ati fi facut asta? Pun pariu ca marea majoritate va lingeati pe bot cand va era oferita posibilitatea de a primi cadou armele :p.
  13. Nebhotep

La taclale

Mda, a fost mancat de bau bau. S-au ocupat de situatie in toata jena, in loc sa-si apere decizia luata de Inno de a le oferi cadouri stau si sterg postari, de parca stiu si ei ca nu le merita.
  14. Nebhotep

^ that. Nu a fost deloc interviu, ci q&a/faq legat de joc. N-am aflat nimic interesat despre persoana din spatele numelui :p.
  15. Nebhotep

Misto FAQ-ul cu Just, nasol ca n-ati facut si ceva interviu editia asta.
  16. Nebhotep

La taclale

mai bine muzica decat sa ne certam cu niste straini pe forum :p
  17. Nebhotep

La taclale

18. Nebhotep

La taclale

19. Nebhotep

La taclale

O idee stupida din partea lui Etriel, cel mai probabil prost comunicata cu managerii si eventual ignorata de toti. Cel mai probabil o sa devina o memă. Doar* dezvoltatorii au acces la codul sursa. Din cate tin minte sunt doar 2 developeri - a 3-a persoana (Etriel sau orice sarman pe care o...
  20. Nebhotep

La taclale

am vorbit sa-l inlocuim cu un podcast, poate scoatem ceva cascaval din el
Sus