Rezultate căutare

1. Nebhotep

Caută bre! -> a' mai simplă propunere!

NUME SUGESTIE: Caută, bre! DESCRIERE SUGESTIE: Propun schimbarea descriptiei a sectiunei de Intrebari si Solutii in "Zona destinată întrebărilor legate de joc si forum. Ține minte să cauți mai întâi!". De ce? Nu stiu. Banuiesc ca lumea o sa vada mesajul si o sa inceapa sa caute inainte sa mai...
  2. Nebhotep

Reputatie - Partea a 2-a

NUME SUGESTIE: Mai multa reputatie? DESCRIERE SUGESTIE: Momentan, putem vedea doar ultimele 5 "reputatii" primite, propun sa putem vedea mai mult de 5! Stiu ca e posibil pe forumul .net, de ce sa nu avem si noi? :ras: AVANTAJE: O sa putem vedea toata reputatia primita? DEZAVANTAJE: Eventuale...
  3. Nebhotep

Medalii pentru toti

NUME SUGESTIE: Medalii pentru toti DESCRIERE SUGESTIE: Propun posibilitatea de a cumpara Medaliile "premium" de la magazinul Union Pacific Preturile vor fi stabilite de designer-ul jocului, daca se va aproba asa ceva. AVANTAJE: Premium Gratuit (Ma rog, o sa coste cateva OUP-uri/pepite)...
  4. Nebhotep

Inca o idee care nu se va aproba prea curand

NUME SUGESTIE: Reputatie. DESCRIERE SUGESTIE: Propun implementarea unui sistem de reputatie, asemanator (Daca nu se poate acelasi) cu cel de pe forumul .net Pentru mai multe informatii despre ce este aceasta "Reputatie" si modul cum functioneaza, va invit sa cititi FAQ User Profile -...
  5. Nebhotep

Titlul lui peste

Pot sa stiu si eu care e diferenta intre titlul "Erou Stravechi" si "Erou dintr-o lume veche"? Cum se obtine unul si cum se obtine celalant?
  6. Nebhotep

Jacheta de veteran.

http://www.the-west.ro/?mac=newsletter2012b kgo. Inb4: "e virus si nu va logati", verificati linkul.
  7. Nebhotep

Masuri.

Pot sa stiu si eu ce masuri se iau pentru cei ce practica schimbul de bani/itemuri intre lumi? (Daca se ia vreo masura) Vreau raspuns doar de la colorati.
  8. Nebhotep

Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun

D'abea asteptam sa deschid calendarul luteran sa iau niste bomboane da' anul asta surpriza! Am gasit bostani in loc de bomboane. Voi ce ati gasit? :oh:
  9. Nebhotep

Ghid: Afisarea unei imagini pe forum

Ghid: Afisarea unei imagini pe forum Cu ajutorul acestui ghid veti invata cum sa afisati o imagine pe forum. In primul rand aveti nevoie de o companie de host, va recomand calduros IMGUR. In continuare va voi prezenta cum sa urcati o poza pe IMGUR. In primul rand, accesati...
  10. Nebhotep

TW-DB România

Un mic topic unde voi posta anunțuri din partea echipei de dezvoltare TW-DB. Totodata, vă rog să raportați în acest topic, orice greseală gramaticală/de exprimare sau neregulă pe care o gasiti pe site.
  11. Nebhotep

Invalid URL

Hello! Imi explica cineva de ce nu pot seta un avatar pe forum de pe un URL? Am incercat cu mai multe linkuri dar rezultatul a fost acelasi. http://i48.tinypic.com/1ggozn.jpg http://shteff.net/public/neboshroom.jpg DESIGUR, exista varianta de a'mi uploada avatarul dar acesta va aparea...
  12. Nebhotep

Semnatura lu' peste

Na' seara. Imi spune si mie vreun expert in vBulletin ce mama lu' proces verbal este in neregula in urmatoarea poza: Sa inteleg ca nu am voie sa am mai mult de 100 caractere... nu? Atunci cum explicati asta: In a doua imagine am de doua ori mai mult text (aproximativ), dar...
  13. Nebhotep

Gallows Bird

NUME SUGESTIE: Titlu nou DESCRIERE SUGESTIE: Propun schimbarea titlului "Gallows Bird" in "Hakuna Matata", ca la francezi. Hakuna Matata este un loc minunat, as prefera sa ma duc acolo cand sunt banat. AVANTAJE/DEZAVANTAJE: O stare spirituala mai buna pentru cei banati.
  14. Nebhotep

Update.

NUME SUGESTIE: O lume fara update. DESCRIERE SUGESTIE: Propun ca odata cu lansarea versiunii 2.0, sa se lanseze o lume care sa ruleze versiunea de joc 1.36 (Cea curenta) AVANTAJE: Vad ca va tot plangeti ca nu va place 2.0, aveti ocazia sa jucati pe versiunea veche. DEZAVANTAJE: Nu veti beneficia...
  15. Nebhotep

Generator de Semnaturi.

[loc pentru descriere fantabuloasa] Discutii/sugestii/propuneri/critici legate de website. Link: http://twsigs.tk PS: Semnaturile moderne nu au avataruri pt dame (inca) PPS: Nu geia, nu-ti fac semnaturile in tiganeasca.
  16. Nebhotep

De la 1 la 10.000 (Poze)

Titlul zice totul...
Sus