Rezultate căutare

1. ZgarcituWestului

Înscrierea mea la concurs - Jocul 2

YearEvent 2008The West a fost lansat 2009Au fost introduse bătăliile la fort 2010A fost implementată piața & Comerțul 2011Au fost introduși pantalonii 2012The West 2.0 a fost lansat 2013The West a împlinit 5 ani! 2014A fost introdusă aventura 2015A fost adăugată funcția de upgrade 2016Primul...
  2. ZgarcituWestului

Înscrierea mea la concurs - Jocul 1

1.Paste 2.Oktoberfest 3.Ziua celor morți 4.Sf. Patrick 5.Ziua Independenței
  3. ZgarcituWestului

Probleme westforts

Probabil ca multi v-ati lovit de problema asta recent. Instalati o versiune mai veche a unui browser pentru a putea importa luptele.
  4. ZgarcituWestului

Înscrierea mea la concurs - Jocul 2

Henry - Mrs Anderson Maria - Calvin Scarlett - Seth John - Bella
  5. ZgarcituWestului

Buguri descoperite

1. In fereastra de fort jucatorul din coltul stanga sus nu e vizibil atunci cand se muta cursorul deasupra lui. 2. Problema "aruncatului" in partea opusa la inceputul luptei, chiar daca ai fost pozitionat corect si nici nu s-a asezat pe tine cineva cu grad superior. 3. Pozitia initiala. Ma...
  6. ZgarcituWestului

Microfon lupta de fort

Propun adaugarea unei functii de tip voce / microfon in fereastra de chat a fortului. Unul dintre generali ar urma sa dea acces la aceasta unei singure persoane ( in mod normal coordonatorului ) , pt evita spamul. Avantaje: Creste eficienta. Comenzile / schimburile pot fi date mult mai usor...
  7. ZgarcituWestului

IFBC 3

In caz ca n-ati aflat deja, curand se va desfasura IFBC 3, concurs international de forturi,cu un format diferit fata de precedentele doua. Mai multe detalii aveti aici: https://forum.events.the-west.net/index.php?threads/ifbc-3-rules.52406/ Va puteti face cont aici ( pana pe 22.03.2020 !! )...
Sus